petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve çıtır tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. çıtır

çıtır Guest

muhabbet kuşumun gagasının altında et parçası sallanıyor gagasıda bir tuhaf anlayan var mı yardım lütfen

2. Tuan MAKSEL

gagasında mantar çıkmış

3. Sevtap DERİN

Bu kuş mantar olmuş kardeşim. Keşke daha önce tedaviye başlasaydın. Terramycin al ve hemen kullanmaya başla. Çok geçmiş olsun, umarım kurtulur. :(

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Bende mantar yazdim sonra sildim yollamadan.yanlis bisey soylemek istemiyorum.terramycin di sanirim ilacin adi eczaneden alip kusun mantarli bolgesine surerseniz iyilesir diye umuyorum

5. çıtır

çıtır Guest

mantar kremi vardı sürdüm hemen çok teşekkürler ama bu gagasının altındaki ne çok üzülüyorum kuşçuya götürdüm anlamadı burda veterinerde yok :(

6. Tuan MAKSEL

mantar ılerlemıs bu yuzdendır gagasının altındakide.

7. çıtır

çıtır Guest

peki bu ne olacak geçer mi

8. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
  9. armand0

armand0 Guest

Mantar var kuşta Vazelin sürün iyileşir vazelini sürerken dikkat edin burun deliklerine

10. çıtır

çıtır Guest

günde kaç kere süreyim acaba kremi

Sayfayı Paylaş