Karadeniz Pet

Acil yardim hastalik nedir

Fuuu bu gerçek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Dışkı çeşitleri konusunda buna pankreas rahatsızlığı denmişti ama kesin bilemem ben. Şekerli tuzlu gıdaları çok mu tükettirdin ya da ekmeği?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Bir de başlık açarken direk beyaz katı dışkı desen daha doğru olur ve dikkat çekerdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Kuşun durumu keyfi iştahı nasıl peki az açıklar insan

Kus albino cinsi simdi ben bagirsak enfeksiyonu icin bir ilac kullandim diskisi 2 hafta normale dondu ancak sonra geri eski hlini aldi kusu keyfi iyi yemesi duzgun ama kuyruk tuyleri tamamen dokukdu.

İlaç neydi? Teşhisi vet hekim mi koydu? Eski hali dediğiniz de bu muydu? Keyfi iyiyse merak etmeyin bir çözümü vardır inşallah. Ama gitmediyseniz bir vet.hekime gösterin mutlaka. Bir de şekerli tuzlu gidaları vermekten bahsetmiştim ???

Avisol bağırsak paraziti ilac vetrner yok bulundugum bölgede

Yakın civarda varsa önden numarasını bulup sorup soruşturup götür bence. Benim bilgim yok bu rahatsızlığa dair. Burada bilen çıkmazsa net üzerinden güvenilir vet.hekimlerin numarasını alıp arayıp yardım isteyebilirsiniz. Hatta burada güvenilir vetleri paylaşmışlardı.linkini atayım birazdan. İzmirde bi vet bayağı nam salmıştı dur bulayım. Aramaktan bir şey çıkmaz belki ilgilenirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Şekerli-tuzlu gıdaları çok mu verdin? Üçüncü kez soruyorum cevap istiyorum. Çünkü aklımda bir şey var cevabına bağlı fikir edincem.

Verdigim tek sey yem ve aylik vitamin arada bi mama veriyorum baskada bisey yok...

Geri