petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardim hastalik nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ahmet Sırma tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
  2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Fuuu bu gerçek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Dışkı çeşitleri konusunda buna pankreas rahatsızlığı denmişti ama kesin bilemem ben. Şekerli tuzlu gıdaları çok mu tükettirdin ya da ekmeği?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Bir de başlık açarken direk beyaz katı dışkı desen daha doğru olur ve dikkat çekerdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Kuşun durumu keyfi iştahı nasıl peki az açıklar insan

3. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Kus albino cinsi simdi ben bagirsak enfeksiyonu icin bir ilac kullandim diskisi 2 hafta normale dondu ancak sonra geri eski hlini aldi kusu keyfi iyi yemesi duzgun ama kuyruk tuyleri tamamen dokukdu.

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    İlaç neydi? Teşhisi vet hekim mi koydu? Eski hali dediğiniz de bu muydu? Keyfi iyiyse merak etmeyin bir çözümü vardır inşallah. Ama gitmediyseniz bir vet.hekime gösterin mutlaka. Bir de şekerli tuzlu gidaları vermekten bahsetmiştim ???

5. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Avisol bağırsak paraziti ilac vetrner yok bulundugum bölgede

6. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Yakın civarda varsa önden numarasını bulup sorup soruşturup götür bence. Benim bilgim yok bu rahatsızlığa dair. Burada bilen çıkmazsa net üzerinden güvenilir vet.hekimlerin numarasını alıp arayıp yardım isteyebilirsiniz. Hatta burada güvenilir vetleri paylaşmışlardı.linkini atayım birazdan. İzmirde bi vet bayağı nam salmıştı dur bulayım. Aramaktan bir şey çıkmaz belki ilgilenirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Şekerli-tuzlu gıdaları çok mu verdin? Üçüncü kez soruyorum cevap istiyorum. Çünkü aklımda bir şey var cevabına bağlı fikir edincem.

7. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Verdigim tek sey yem ve aylik vitamin arada bi mama veriyorum baskada bisey yok...

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş