petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım ırk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratveral tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. muratveral

2. Mustafa CÜRGÜL

Mustafa CÜRGÜL New Member

Beğenileri:
    0
    albino muhabbet kuşu.

3. muratveral

albino hımm rengi ne olacak kanarya gibi sap sarımı ?

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sarı olan lutinodur beyaz lan albinodur

5. muratveral

yani kesin olarak hangi ırk bana sölermisiniz birde erkek dimi ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu

#5 muratveral, 3 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Temmuz 2014
  6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş çekoslavak dişi sağlık durumu iyi ilk bir kaç gün bir şey yememesi normal ortamı tanımaya çalışıyor

7. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Lutinoya benziyo

8. muratveral

bencede lutino olabilir baktım şuan resimlerine ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:57 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

bencede lutino olabilir baktım şuan resimlerine ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu ?

9. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Lutinolar sarı albinolar beyaz olur sizinki albino lutino falan değil. Irkı çek yerli kırması gibi geldi bana

Sayfayı Paylaş