Karadeniz Pet

Acil yardım ırk

• Konbuyu başlatan muratveral
  • Başlangıç tarihi
albino hımm rengi ne olacak kanarya gibi sap sarımı ?

yani kesin olarak hangi ırk bana sölermisiniz birde erkek dimi ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuş çekoslavak dişi sağlık durumu iyi ilk bir kaç gün bir şey yememesi normal ortamı tanımaya çalışıyor

Lutinoya benziyo

bencede lutino olabilir baktım şuan resimlerine ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:57 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

bencede lutino olabilir baktım şuan resimlerine ha bide kuş cok durgun duruyor dün aldım saat 12 gibi suyunu değiştirdim ilk gün yemedi içmedi bugun maşallah baya yem yedi kütür kütür sizce kuşun rengi falan nasıl sağlıklı duruyormu ?

Lutinolar sarı albinolar beyaz olur sizinki albino lutino falan değil. Irkı çek yerli kırması gibi geldi bana

Geri