petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım İSHAL

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Hayat tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hayat

Hayat Guest

merhaba arkadaşlar. kuşum bugün kustu her yere simsiyah yem kusmuş. Kakası sıvı sadece beyazı var. diğeri su. kabarık durmuyor. yem yiyor. ne yapabilirim yardım edin lütfen :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

niye kimse yardım etmiyor :(

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    patatesi haşlayıp verin ve suyuna 1 tatlı kaşığı türk kahvesi (kuru) koyun geçmiş olsun

3. Hayat

Hayat Guest

teşekkür ederim koskoca forumda bir siz yardımcı oldunuz yani sağolasınız

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    arkadaşlar görmemişlerdir görselerdi onlarda yardımcı olurlardı hayatcım :)

5. Hayat

Hayat Guest

belki ... Birde dün kuşum biraz korktu yanında balon patlatmış kardeşim . dışkısının sulu olmasının ve kusmasının nedeni bu da olabilimi yani stres

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    stres olabilir tabiki..

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yeşilik fazla verme dostum hafta bir kere versen yeter. cok yeşilik verirsen ishal olabilir.vitaminler le düzelte bilirsin.birde cok ceryanda kalmasin.

8. Hayat

Hayat Guest

yeşillik hiç vermedim geldiğinden beri bir kere marul verdim. haftada 1 avisol vitamin kullanıyorum. suluğunada kahve koydum.

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

işallah iyileşir ceryanda falan kalmasin dostum. müzik dinlet arasira stres de yapmiş olabilir. güvende oldugunu histerimen lazim cunki.

10. Hayat

Hayat Guest

çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah iyileşirde burdan iyi haberlerini yazarım :(

11. kralturka

kralturka Guest

SelamınAleyküm,Vitamin'de verme isal kuşa vitamin vermek iyi olmuyor diye biliyordum eğer kuşunda çok halsizlik varsa bi veterinere götür. 60TL falan tutar komşum götürmüştü igne yapmış iyi şimdi kuşu.

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

işallah dostum yeni alinan kuşlarda normal böyle şeyler. arkadaşlarindan ve ailesinden ayriliyor cunki. yeni bir ev vs.

13. Hayat

Hayat Guest

merhaba kuşum Akşama doğru biraz daha iyi oldu çok şükür :) Ama bazen böyle değişik ses çıkarıyor Küçük ''Tıs'' yapıyo sanki küçük hapşırık gibi. nedeni ne olabiliir ne yapabilirim. dışkısı normale dönmeye başladı çok şükür

Sayfayı Paylaş