Karadeniz Pet

acil yardım İSHAL

• Konbuyu başlatan Hayat
  • Başlangıç tarihi
H

Hayat

Guest
merhaba arkadaşlar. kuşum bugün kustu her yere simsiyah yem kusmuş. Kakası sıvı sadece beyazı var. diğeri su. kabarık durmuyor. yem yiyor. ne yapabilirim yardım edin lütfen :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

niye kimse yardım etmiyor :(

patatesi haşlayıp verin ve suyuna 1 tatlı kaşığı türk kahvesi (kuru) koyun geçmiş olsun

teşekkür ederim koskoca forumda bir siz yardımcı oldunuz yani sağolasınız

arkadaşlar görmemişlerdir görselerdi onlarda yardımcı olurlardı hayatcım :)

belki ... Birde dün kuşum biraz korktu yanında balon patlatmış kardeşim . dışkısının sulu olmasının ve kusmasının nedeni bu da olabilimi yani stres

yeşilik fazla verme dostum hafta bir kere versen yeter. cok yeşilik verirsen ishal olabilir.vitaminler le düzelte bilirsin.birde cok ceryanda kalmasin.

yeşillik hiç vermedim geldiğinden beri bir kere marul verdim. haftada 1 avisol vitamin kullanıyorum. suluğunada kahve koydum.

yeşillik hiç vermedim geldiğinden beri bir kere marul verdim. haftada 1 avisol vitamin kullanıyorum. suluğunada kahve koydum.

işallah iyileşir ceryanda falan kalmasin dostum. müzik dinlet arasira stres de yapmiş olabilir. güvende oldugunu histerimen lazim cunki.

çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah iyileşirde burdan iyi haberlerini yazarım :(

SelamınAleyküm,Vitamin'de verme isal kuşa vitamin vermek iyi olmuyor diye biliyordum eğer kuşunda çok halsizlik varsa bi veterinere götür. 60TL falan tutar komşum götürmüştü igne yapmış iyi şimdi kuşu.

merhaba kuşum Akşama doğru biraz daha iyi oldu çok şükür :) Ama bazen böyle değişik ses çıkarıyor Küçük ''Tıs'' yapıyo sanki küçük hapşırık gibi. nedeni ne olabiliir ne yapabilirim. dışkısı normale dönmeye başladı çok şükür

Geri