Karadeniz Pet

acil yardım kuşum hasta

cemreler

Yeni Üye
arkadaşlar kuşum rahatsızlandı. belirtiler şu şekilde birkaç kere kustu yem çıkardı şimdi kusmaya çalışıyor fakat birşey çıkmıyor, ayrıca hafif ishali var ve sanki sıcaklamış gibi kanatları açık duruyor, yem yemiyor ve çok halsiz. üşüttüğünü düşündüm ama ne soğukta ne de cereyanda kalmadı neden olmuş olabilir? ben antibiyotik verdim fakat başka çözüm yolları aklına gelen var mı? küçük bir şehirdeyim ve malesef kuşlardan anlayan veteriner yok burda fikri olanlardan acil yardım bekliyorum arkadaşlar:(

Çok geçmiş olsun forumda hastalıklar bölümünde kuruma hastalığı olması lazım bir inceleyebilirsiniz geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun forumda hastalıklar bölümünde kuruma hastalığı olması lazım bir inceleyebilirsiniz geçmiş olsun

Yusuf hocam benim kuşumda kusar gibi yapıyor çok nadir ama. şuan 3 kere gördüm toplamda. bana alışkın ve konuşkan bir kuş. bakıyorum kusar gibi hareket yapıyor. bunun dışında bazende yem cıkarıyor ağzından yiyor onları :D

Süleyman Bey sizin kuş kur yaptığından kusuyor nesesinden fakat arkadaşımızın kuşu rahatsizliktan kusuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Üsütme var ise ortamı sıcak olsun sebze Meyve vermeyin aspur verin rahat kirsin yemi

Süleyman Bey sizin kuş kur yaptığından kusuyor nesesinden fakat arkadaşımızın kuşu rahatsizliktan kusuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Üsütme var ise ortamı sıcak olsun sebze Meyve vermeyin aspur verin rahat kirsin yemi

anladım çok teşekkürler ortan zaten sıcak üstünü de örttük ama sanırım atlattık suyunu içip yem yemeye başladı az da olsa ilginiz için çok teşekkürler:)

teşekkürler yusuf hocam

Geri