petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım kuşum hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cemreler tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum rahatsızlandı. belirtiler şu şekilde birkaç kere kustu yem çıkardı şimdi kusmaya çalışıyor fakat birşey çıkmıyor, ayrıca hafif ishali var ve sanki sıcaklamış gibi kanatları açık duruyor, yem yemiyor ve çok halsiz. üşüttüğünü düşündüm ama ne soğukta ne de cereyanda kalmadı neden olmuş olabilir? ben antibiyotik verdim fakat başka çözüm yolları aklına gelen var mı? küçük bir şehirdeyim ve malesef kuşlardan anlayan veteriner yok burda fikri olanlardan acil yardım bekliyorum arkadaşlar:(

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Çok geçmiş olsun forumda hastalıklar bölümünde kuruma hastalığı olması lazım bir inceleyebilirsiniz geçmiş olsun

3. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    Yusuf hocam benim kuşumda kusar gibi yapıyor çok nadir ama. şuan 3 kere gördüm toplamda. bana alışkın ve konuşkan bir kuş. bakıyorum kusar gibi hareket yapıyor. bunun dışında bazende yem cıkarıyor ağzından yiyor onları :D

4. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    anladım bir inceleyim fakat üşütme nedeniyle olmuşsa neler önerirsiniz?

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Süleyman Bey sizin kuş kur yaptığından kusuyor nesesinden fakat arkadaşımızın kuşu rahatsizliktan kusuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Üsütme var ise ortamı sıcak olsun sebze Meyve vermeyin aspur verin rahat kirsin yemi

6. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    anladım çok teşekkürler ortan zaten sıcak üstünü de örttük ama sanırım atlattık suyunu içip yem yemeye başladı az da olsa ilginiz için çok teşekkürler:)

7. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    teşekkürler yusuf hocam

Sayfayı Paylaş