Karadeniz Pet

acil yardım kuşum kusuyor

• Konbuyu başlatan gul
  • Başlangıç tarihi
önemli değil ama yine de kapı açıldıkça cereyan olacaktır odada cereyan görmeyen ılık bir yer olsa kuşlar için yeterli olacaktır

Bu antibiyotik etkisini ne zaman gosterir.hala yem yiyo ve hala kusuyo açlığı dayanabilcekmi bu duruma doyuyomudur karnı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Kafasını yukarı dogru salliyor mu

Avidiare ile vitaform u ayni suyun icine koysam bisy olurmu yoksa vitaform da ishal kesiyormu

vitaform sadece verin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

eğer suyu içmiyorsa damlalık yardımıyla siz vermelisiniz yanında eşini tutun denmiş ama eşi için kus fazladan enerji harcar bence ayırın yan yana ii kafeste dursun gecen hafta bende aynı sorunla vitaformla kurtuldum muhabbet kusum cok halsiz konu baslıgını incelersen göebilirisiniz tüm gelişmeleri paylaşmıs forumdan büyük yardım almıstım

1) suyunu içmiyorsa günde 2 kere ağzına 1 damla damlata bilirsiniz
2)Eşi ile ayırın soğuk algınlığı bulaşıcıdır
3)ilginizi eksik etmeyin
4)en güzel tedavi yöntemlerinden biri de c vitamini 1 dilim portakalı asın tüneğinin yanına
5) Sıcak ortamda bulundurun ve hastalık geçesiye kadar odayı havalandırmayın
6)ilaçları sulukda maksimum 1.5 gün tutun

geçmiş olsun inş çabuk toparlar

1) suyunu içmiyorsa günde 2 kere ağzına 1 damla damlata bilirsiniz
2)Eşi ile ayırın soğuk algınlığı bulaşıcıdır
3)ilginizi eksik etmeyin
4)en güzel tedavi yöntemlerinden biri de c vitamini 1 dilim portakalı asın tüneğinin yanına
5) Sıcak ortamda bulundurun ve hastalık geçesiye kadar odayı havalandırmayın
6)ilaçları sulukda maksimum 1.5 gün tutun

geçmiş olsun inş çabuk toparlar
Teşekkürler peki şu linkteki yazan hakkında ne düşünüyorsunuz

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...yaz-kopuk-salya-cikiyor-yardim-edin-5253.html

Benim diğer kuşumda Halsiz ve bir kaç kere kustuğunu gördüm hatta o kadar kötüydü ki üstü başı siyahımsı kusmuk ile doluydu böyle salya kıvamında ve basını yukarıya doğru sallıyordu inşallah geçer bu aralar durumu cok iyi .

Benim diğer kuşumda Halsiz ve bir kaç kere kustuğunu gördüm hatta o kadar kötüydü ki üstü başı siyahımsı kusmuk ile doluydu böyle salya kıvamında ve basını yukarıya doğru sallıyordu inşallah geçer bu aralar durumu cok iyi .
nasıl gecrdiniz su anda o durumda bnm kusumda yem yiyo ama.aninda.kusuyo agzinda gevseliyo yemi.goruyorum.

Etkılerını hala daha gecırıyor sukur ama kusmuyor artık . Vitaform kullandım ardından mama yaptım verdım ve sukur kusum konustugu ıcın dısarı cıkartıyorum elıme alıyorum o konusuyor ben de onunla ılgılenıyorum . mesela gıdısından opturmesını cok sever orasından opuyorum yanı ılgı cok onemlı kendı halıne asla bırakmıyorum . 6 tane kusum var fakat onunla hep ılgılenıyorum . odayı sıcak tutmaya calısıyorum . Marul vs vermeyi kestim Cünki ona zararı olacaktır . Havuclu mama yapıyorum . Simdi sırada yulaf alacagım ıyı gelecegıne ınanıyorum .

Etkılerını hala daha gecırıyor sukur ama kusmuyor artık . Vitaform kullandım ardından mama yaptım verdım ve sukur kusum konustugu ıcın dısarı cıkartıyorum elıme alıyorum o konusuyor ben de onunla ılgılenıyorum . mesela gıdısından opturmesını cok sever orasından opuyorum yanı ılgı cok onemlı kendı halıne asla bırakmıyorum . 6 tane kusum var fakat onunla hep ılgılenıyorum . odayı sıcak tutmaya calısıyorum . Marul vs vermeyi kestim Cünki ona zararı olacaktır . Havuclu mama yapıyorum . Simdi sırada yulaf alacagım ıyı gelecegıne ınanıyorum .
Bugun dune gore daha iyi görünüyor. Ekmek astim portakal astim belki onlari kusmaz.yemde yiyor hala ve ve suda içiyor.gozunu açmıyordu dün bugun biraz eşini kasidi. İnşallah karni doyuyodr kusmasina rağmen:confused:

kusun resimlerini koyma sansınız var mı?

son durumu bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

ikinci resimdede gordugunuz gbi kursağı sis.simdi baktim o kadr kusmasina rağmen yem dolu kursağı kuş kumu da aldm.bugun.ara sira eşini kasiyor kustuğu yemlere dişi atliyo hemen zaten agzindan aliyo yemleri :D ama beni gorunce cirpinan kuş elimi uzatinca elime geliyo hala :(

konu güncel lütfen yardımcı olurmusunuz ? bende aynı şikayete sahibim

Konularda Gerekli Cevaplar verilmiştir eğer yeterli olmadıysa elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım.

Geri