Karadeniz Pet

Acil Yardim lutfen bunlar Jumbomu?

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar bu cift jumbomu bana oyle soylendi henuz yeniyim pekte anlamiyorum altinda 6 tanede yumurta var.350 tl aliyimmi ne dersiniz Acil yardiminiza ihtiyacim var...

c367c0358037512dd1a88eceba28bdeb.jpg
ae4402778b9b3694be660234ef884177.jpg
3fd66e6b8308ccee5e97a844af5b57a3.jpg

Son düzenleme:
bence jumbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Gule gule besleyin masallah cok guzeller

jumbo gibi. ama yumurtalı çift almak pek tavsiye etmem. çunku eve getirdiğinizde yumurtalara yatmak istemeyebilirler.

bence jumbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Gule gule besleyin masallah cok guzeller
Tesekkur ederim Kuzey bey.Emin olamadim yeni oldugum icin sormak istedim.Peki bu fiyat ederlermi...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:06 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

jumbo gibi. ama yumurtalı çift almak pek tavsiye etmem. çunku eve getirdiğinizde yumurtalara yatmak istemeyebilirler.
Oylemi dersiniz o zamanda yazik olur bilemedim ne yapsam.Tesekkur ederim...

Karar sizin tabi. Ama genelde bu sorun oluyor. Eğer yatmazsa bir kaç ay sonra yine yumurtlarlar.

Ne olur olmaz yumurtalara yazik olmasin diye almaktan vazgectim.Konu kitlenebilir tesekkurler...

350 liralık fiyatı için yorum yapmak bize düşmez.Her kuşun alıcısı vardır.
Kaç bilezikli v.s. önemli.
Yumurtaları sayma bence yumurtaları olan kuş satılmamalı.
Etik olmadığını düşünüyorum.

350 liralık fiyatı için yorum yapmak bize düşmez.Her kuşun alıcısı vardır.
Kaç bilezikli v.s. önemli.
Yumurtaları sayma bence yumurtaları olan kuş satılmamalı.
Etik olmadığını düşünüyorum.
Bencede haklisiniz.Bastan dusunememistim almaktanda vazgectim zaten.Konu kitlenirse sevinirim...

Geri