petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardim lutfen

Konusu 'Sorularınız ve Cevaplarımız' forumundadır ve muhammet aslan tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar disi kusum sisti davul gibi oldu hareketsizlesti yuvalikta duruyor surekli bi bakarmisiniz [​IMG][​IMG][​IMG]

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

bi sıkıntı varmı acaba yokmu yardımcı olacak

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kendini kabartmış biraz, şişmelik bir durum yok bunda ?
    Vitamin takviyesi yapın ortam soğuk olmasın, mamasını eksik etmeyin. Kendine gelir herhalde. İlk fotoğraftan gördüğüme göre yumurta filan yok sanırım.

3. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    üretici arkadaşlar bi bakın lütfen ne yapmalıyım ben bu kuşa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

İshalde olmus kusum suyuna kahve ne kadar koymaliyim acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:17 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Kusum ölüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Bana yardim etmemeye yeminmi ettiniz?

Sayfayı Paylaş