Karadeniz Pet

acil yardım lütfen

H

Hayrunnisa ÇAYLAK

Guest
1 çift muhabbet kuşlarım var :( ama dişi erkeğin yanına yaklaşınca erkek dişiden kaçıyor fakat erkek dişinin yanına gidip arada sırada besliyor ve kaşıyor :(

lütfen yazın

acil olan ney onu anlamadım anlasıyorsa zamana bırakın rahatsız etmeyin anlasamıyorlarsada ayırcaksınız yapacak bir şey yok buna kimse bişey yapamaz.

Beslemesi ve kaşıması nasıl normal ise ara sıra kavga etmeleride normal.

arkadaşlar öncelikle acil olmayan bi duruma acil yazmayın gerçekten kuşu hasta olupta bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlara haksızlık yapıyorsunuz.
kavgada eder öpüşürde bunlar normal

Birbirlerini tanıyıp anlaşmaya çalışıyorlar

arkadaşım bumu acil sence bi düşün bakalım. insanların kuşu ölüyor benim saat akşam 7 de bi paylaşımım oldu ve kuşum veterinerde öldü resimide bu.şimdi seninkimi acil kuşu bu tür hastalıklı olupta bilgi bekleyenlerinkimi..
QX7WzZ.jpg

Kuşlarınız güzelmiş maşallah.inşallah iyi eş olurlarda.bol bol yavru alırsınızl

sağol levent abi teşekkür ettim..

geçmiş olsun burak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

biraz sabred belki dişi erkeğin yanına yaklaşır

geçmiş olsun burak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

biraz sabred belki dişi erkeğin yanına yaklaşır

sağol teşekkür ettim

Burak kardeşim basin sagolsun kusun resimdeki yerine ne oldu kavga sonucu filan mi bir yere mi takilip yaralanmis

Cok Uzuldum burak gecmis olsun. Sebebi neymis o yaranin yumurta tikanmasi falan mi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri