Karadeniz Pet

acil yardım lütfen

• Konbuyu başlatan yeliz yılmaz38
  • Başlangıç tarihi
Y

yeliz yılmaz38

Guest
Merhaba arkadaşlar.iki gün önce yavru bir muhabbet kuşu aldık.daha uçamıcak kadar küçük.fakat yürüyemiyor.gagası ile kendini ittirerek sürünüyor.bu geçici bir olay mı yoksa yürümesi gerekir mi?yardımcı olabilir misiniz lütfen?Teşekkürler

Resim atabilirseniz görüntü bizlere daha net yardımcı olacaktır.

Merhaba arkadaşlar.iki gün önce yavru bir muhabbet kuşu aldık.daha uçamıcak kadar küçük.fakat yürüyemiyor.gagası ile kendini ittirerek sürünüyor.bu geçici bir olay mı yoksa yürümesi gerekir mi?yardımcı olabilir misiniz lütfen?Teşekkürler

Elinize aldigizda falan ayaklarini hareket ettire biliyor mu?yoksa hiç harekett ettiremiyor mu

W69A4P.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Elinize aldigizda falan ayaklarini hareket ettire biliyor mu?yoksa hiç harekett ettiremiyor mu

ayaklarını hareket ettiriyor biraz tırmanmaya çalışıyor.ama bir bacağı diğerine göre çok daha hareketsiz

dWZzkZ.jpg

PY64MQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

nasıl arkadaşlar düzelir mi?

Hocam Çok Ufak ve ayağında bir sorun var bence kuşunuzun sağlığıda hiç iyi görünmüyor malesef Geçmiş olsun

kuş iyi görünmüyor.. yem yemesi su içmesi nasıl ? tuğ dökme , ishal , pit pire de olabilir ..

Kuşu aldığınız yere götürüp değiştirin bence daha hareketli ve sağlıklı bir muhabbet kuşu tercih ediniz.

yemesi içmesi hiçbirşeyde problem yok.veterinere götürdüm.felç yada kırık değilmiş.sinirsel olabilirmiş.kortizon ve b vitamini hapı verdi.her gün veriyorum.inş düzelir :(

[MENTION=13988]yeliz yılmaz38[/MENTION] Hocam ayak kemiğinde bir sorun var galiba, yürüyebilecek seviyeyi geçmiş üstelik, ayak dik değil yan duruyor ve çok acı çektiği belli, ufaklık daha fazla acı çekmeden iyileşir inşallah, Geçmiş Olsun...

Son düzenleme:
Yeliz Hnm, cok gecmis olsun. Ustalar varken tabi ben bisey diyemem, ama sakat bir kus beslemenin ne oldugunu bilirim. Seneler once cocukken benim de vardi erkek sakat bir kusum. Hep yerde uyudugunu yem yedigini gorurudum, icim acirdi. Insallah sizinki duzelir. Omuzunuzda sakiyacagi, konusacagi gunler gelir...

Geri