petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardim lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Yiğit Eren AYDEMIR tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Yiğit Eren AYDEMIR

Merhaba arkadaşlar benimbir çift muhabbet kuşum var bunlar birkez çiftleşti ilk seferi opdugu icin acemilikten beş yumurtayida kirdi (murekkep baligi kemigi vs. Veriyordum).Daha sonrabirkez saha ciftlesti 5 yumurta yapti ve 1. Cikti 2. Bosmus kirdi 3. Cikti 4.cikti 5.cikti 1. Yavru 12 gun civarinda tuyleniyor yavas yavas fakat dun bir yumurta daha gordum ne yapmaliyim:confused: ayrica bu yavrular icin ne yapmaliyim mama vs petshopta sari renkli birsey var onu mu katayim yeme veya baska birsey gelismeleri icin lutfen yardim edin!!!!!!

2. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    Forumda yenisiniz, forum kurallarını okudunuz mu? Hastalık-kaza gibi hayati bir durum yoksa "acil" başlığıyla konu açmayın... Hem sorunuza cevap alamazsınız hem de konu moderatörlerce kilitlenip kapatılabilir. Aynı konuyu birden fazla yere açmayın...

Sayfayı Paylaş