Karadeniz Pet

Acil Yardim Lutfen

murat37

Meraklı Üye
Disi Kuşum Bugun Biraz Halsiz Bi Bakin Lutfen ?

Dişi kuşumun bugün 4. Yumurtasını Bekliyodum Karnıda Şiş Yumurtada Var Sanirim Ama Bugün Halsiz Yürür Gibi Neden Bileniniz Varmı Lütfen Yorumlarınızı Bekliyorum ?

Neden Biseyimi Var :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Alooo yardim etsenize kuşum zor durumda

Kuşum zor durumda ne yapayim cevap verin yumurtlayamadi heralde çok halsiz

Neden Biseyimi Var :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Alooo yardim etsenize kuşum zor durumda

anladık kuşunuz zor durumda zeytinyagı sürün diyoruz neden diye soruyorsunuz . Yumurta tıkanması oldu %80 oyüzden

Söyler soylemez surdum hemen bisey olurmu kusuma :(

Söyler soylemez surdum hemen bisey olurmu kusuma :(

Yumurta tıkanmasında popo kısmına yağ sürülür ki yumurta rahatça kaysın. Kuşa zararı olmaz. Suyuna da vitamin koyun fazla rahatsız etmeyin uzaktan takip edin kuş strese girmesin daha fazla. Geçmiş olsun.

elınden bırsey gelmıyorsa veterınere götürün onlar gerekenı yapar

Gayet de cevap veriliyor öbür konuya. Sabırsız ve fevri davranmayın lütfen. Bilen yazar bilmeyen yanlış yönlendirmemek için susar bu kadar.

Son düzenleme:
Zeytinyagi doktum poposuna Sessiz bekliyorum Allah im yardim etsin İnsallah

Abi sorma dişi bugün çok halsiz yumurta sıkışması olduğunu söyledi abim zeytinyağı sur dedi bende surdum bekliyorum canm skldi simdi aci cekiyo heralde:(

Cihan abi zaten az önce mesaj yazdığın konunun aynısı...

Arkadaşlar panikledigim için boyle oldu k. Bkmayin canimda skldi herkezden özür diliyorum k. Bkmayin

Arkadaşlar panikledigim için boyle oldu k. Bkmayin canimda skldi herkezden özür diliyorum k. Bkmayin

Önemli değil Murat bey durumu ikinci kez tekrarlamamanız yeterli olur, tekrardan geçmiş olsun... :)

Geri