Karadeniz Pet

Acil yardım lütfen

BAGCILARLI

Meraklı Üye
Disi kuyumun yumurtalarını bakayım dedim bi tanesi gidip geliyor bide bi ses çıkartıyor ne oluyr abi yavrumu oluyor yokısa cikiyomu bide kaç güne çıkar dışı çok zayıfladı erkek ayrı zaten

Kuluçkanın kaçıncı günü, normalde 19 günde çıkar yavrular.

2. yumurta oması lazım 18 felan

oynama fazla çıkar o ,

Abi eger bugun cikmassa kıriyimmi yumurtayi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

Abi yumurtanin ici kopkoyu olmus bisi gozukmuyor napayyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Abi bi tane yumurtamin icone kipkirmizi olmmus kopkoyu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

?************************************************************************************

Yumurtadan ses gelip gelmediğine bakın.
Yinede kırmayın bekleyin birkaç gün.

Bekle zaten o çıkacaktır. Sabırla sesini duyarsın bugün yarın ;)

Yumurtalarim :'(

Abi 3 uncu yumurtamin 20 . Gunu oldu hala cikmadi isikla bakayim dedim isik dier taraftan cikmiyodu bisi olusmuns gibi gozukmuyor nabayim

Yumurtayı alıp kulağınıza yanaştırıp ses gelip gelmediğine bakın.Her ihtimale karşı birkaç gün daha bekler çıkmazsa ona göre hareket edersiniz.

2 gun once ses geliyodu abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Burdan birşey söylemek zor. Olumsuz birşey olmuş olabilir. Kıramıyor olsa ses gelmesi lazım o zaman kırmasına yardım et derdim ama ses de gelmiyorsa yapacak fazla birşey kalmıyor.

Geri