petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım Mantar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cancann tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Cancann
    Gizli

Cancann Guest

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce bir çift muhabbet aldım akşam teslim aldım eve getirdiğimde farkettim ki erkeğin ayakları mantar olmuş...

Tedavisini yapıyorum ama sorum şu kuşu avucumda tutmam şart biliyorsunuzki çok bağırıp ısırıyor ilacı sürüp kafese koyduğumda kanatlarını deli gibi titretiyor bir sorun olurmu erkek için bu durum?
    Eşler arasın soğumaya neden olurmu?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Diside yoksa ayirin. Baska care yok. Zaten uretici kuslarinin mecburen hepsi avuclanilmak zorunda. Oksijenli su ayagina da surun ki mikroplar ölsun.

3. Cancann
    Gizli

Cancann Guest

öyle çok büyük bir mantar yok zaten az kaldı ama titremesi ve elimdeyken bağırması içimi baramparça yapıyor valla :((

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    iyiliği için mecbur, yapacak bir şey yok

Sayfayı Paylaş