petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım nolur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pınar tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum daha demin dışardaydı elektirikler kesildi oraya buraya çarptı masanın arkasına felan düştü kanatlarını çok fena heryere çarptı elektirikler kesiliyken korkutmayaya çalıştık sonra sakinleşti elektirikler geldi ilk başta biraz korkmuş gibiydi ama oyuncağını bende görünce yanım geldi elime kondu biraz dışarıda oynadı sonra yemek yemek için kafesine girdi bende bidaha elektirikler kesilir diye kafesine girmişken kafesin kapağını kapattım ama hala içim rahat değil başka yapabileceğim bişey varmı ?:confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşun duruşunda bir anormallik yoksa (kanadında, kuyruğunda, ayaklarında) kurkulacak bir durum yok demektir.

3. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    onda bir sorun yokta bazı yerlerde kuşu biyerlere çarptığında beyin tranvası gibi şeyler olabilir dedmiş benim önceki kuşum çarpma yüzünden dışarıya çıkmak istememişti dışarıyı güvensiz görmeye başlamıştı bundada böyle birşey olurmu ?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çarpma var, çarpma var bodozlama kafayı vurursa sert bir yere, oracıkta ölüverir. Önemli bir hasar alıp sonra da gidebilir hayvan. Ancak şu anda iyiyse duruşu çok korkulacak birşey yoktur.

5. Melih Kılıç

Banada aynısı olmuştu bişey olmaz mrk etmeyın korkudan biraz tıtredı ertesı gun aynen devam etti :D

6. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    yardım ettiğiniz için çok sağolun :)

7. Melih Kılıç

Sayfayı Paylaş