Karadeniz Pet

Acil yardım ustalar..

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
B

Burak YİĞİT

Guest
Bugün kuşlarım gözümün önünde çiftleşti.. Ben napmalıyım bndan sonra.. Ne zaman yumurta cıkar acaba.. ilk yumurta 1 haftaya mı cıkar.. NEDEN KİMSE YARDIMCI OLMUYOR..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

Yardımcı olcak kimse yok mu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sabırla bekle fazla uğraşma kuşlarla strese girmesinler

Kısa sürdüyse çiftleşme boşuna bekleme bişey çıkmaz. Daha çok çiftleşirler bukadar heyecan yapma.
Normalde 10 günde yumurtluyor. Kafesine yuvalık tak ve bekle sadece

arkadas dogru söylüyor.. ciftlesmenin 6 7 dk sürmesi gerekir en azından.. çiftlesmede problem yoksa yumurta maması ekleyebilirsin.. yuvalıkla beraber.

yumurtayı 2 günde bi veriyorum zaten sürekli , ama evet cok kısa sürdü :(

istekli çiftleştiler ise devamı gelir dostum :D sen onları sakin bi kenara koy fazla elleme sadece yem ve sularını tazele havuç ver.. ç

yumurtayı 2 günde bi veriyorum zaten sürekli , ama evet cok kısa sürdü :(

endişe etme.. birkez çiftleştilerse yumurta yapcak duruma kadar sürekli çiftleşirler..
3 4 gün içinde esas ciftlesme gerceklesir

arkadas dogru söylüyor.. ciftlesmenin 6 7 dk sürmesi gerekir en azından.. çiftlesmede problem yoksa yumurta maması ekleyebilirsin.. yuvalıkla beraber.

6-7 çok dedin vallaha :) benimkilerde en fazla 2 3 dakika çiftleşiyorlar yumurtalarda dolu oluyo :)çiftleşmenin süresinden erkeğin dölleyebilmesi önemli :)

Geri