petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım ustalar..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak YİĞİT tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Burak YİĞİT

Bugün kuşlarım gözümün önünde çiftleşti.. Ben napmalıyım bndan sonra.. Ne zaman yumurta cıkar acaba.. ilk yumurta 1 haftaya mı cıkar.. NEDEN KİMSE YARDIMCI OLMUYOR..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

Yardımcı olcak kimse yok mu

#1 Burak YİĞİT, 19 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mart 2014
  2. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Sabırla bekle fazla uğraşma kuşlarla strese girmesinler

3. Gökhan KARAALİ

Kısa sürdüyse çiftleşme boşuna bekleme bişey çıkmaz. Daha çok çiftleşirler bukadar heyecan yapma.
    Normalde 10 günde yumurtluyor. Kafesine yuvalık tak ve bekle sadece

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadas dogru söylüyor.. ciftlesmenin 6 7 dk sürmesi gerekir en azından.. çiftlesmede problem yoksa yumurta maması ekleyebilirsin.. yuvalıkla beraber.

5. Burak YİĞİT

yumurtayı 2 günde bi veriyorum zaten sürekli , ama evet cok kısa sürdü :(

6. Samet Çağlar

istekli çiftleştiler ise devamı gelir dostum :D sen onları sakin bi kenara koy fazla elleme sadece yem ve sularını tazele havuç ver.. ç

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    endişe etme.. birkez çiftleştilerse yumurta yapcak duruma kadar sürekli çiftleşirler..
    3 4 gün içinde esas ciftlesme gerceklesir

8. llua66yzgtll

6-7 çok dedin vallaha :) benimkilerde en fazla 2 3 dakika çiftleşiyorlar yumurtalarda dolu oluyo :)çiftleşmenin süresinden erkeğin dölleyebilmesi önemli :)

Sayfayı Paylaş