Karadeniz Pet

Acil yardım ustalar!!!!

mrtmrt1988

Meraklı Üye
Muhabbet kuşumu fısfıs ile yıkayıp güneşe koydum hastalandı burnu akıyor surekli heryeri yapış yapış oldu halsiz ve yem yemiyor ara sıra isal olarak dışkısını yapıyor ilaç olarak ne almalıyım?

Aynen inşaallah fisfisi bosaltmadin mumkunse sıcak ortama koy sakin kurutma makinası ile kurutma

Slm levent bey ve yusuf bey sürekli yazmasamda sizleri ilgiyle takip ediyorum tecrubelerınizden faydalanıyorum cok sagolun bu ımkanı tanıdıgınız için.. kuşuma 5 veya 6 fıs su sıktım hava guzel dıye balkona koydum usuttu sanırım ıshal ilacı aldım 1 gün suyuna koydum grip diye 2 gündür deepsol marka vitamin koyuyorum suyuna ve susasın dıye keci boynuzu pekmezı veriyorum ayrıca burun delıklerıne tuzlu su damlattım tıkanmasın dıye veterınerle görustum vitaform önerdi sizlere danısmadan karar vermek istemedım şimdiden cok tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 14:44 --

haslanmıs patatesde verdım fakat yemiyor

Ruzgarda kalmış bence sıcak ortamda tutun kanarya yemi verin inşaallah duzelecektir

tavsiyelerinize uyacagım yusuf bey goldwings preminium yem ve deepsol vitamin kullanıyorum ıyımıdır yada önerebılecegınız yem ve vitamin hangısıdır ???

Ben yem olarak vivid kullanıyorum çuval alıyorum arkadaşlar verse laga yemi kullanmislar 1 kiloluk paketlermis ve memnunlarmis onu öneriyorlar forumda.. Herhangi bir vitamin kullanmıyorum ben bu nedenle bir bilgim yok

Geri