petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardim ve gorus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömür BELET tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ömür BELET
    Gizli

arkadaslar kusumu parmagima aldim ve kusum agzini acip boynunu esnetip geri cekiyor yukari asagi dogru acaba kusmayami calisiyor yalniz dger kusumda kustgnda kafasini fln sallardi ama bu daha yavas gozleri fln buyuyor acaba konusma belirtisi fln mi

2. Ömür BELET
    Gizli

İfade yanlis oldu uzgn olcakti

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Sorun yok merak etmeyin tipik hareketlerinden bir tanesi ..
    Bir de çok çok acil önemli bir konu (ölüm kanama vs.) olmadıktan sonra başlıklara "ACİL" yazmayalım ..

4. Ömür BELET
    Gizli

Nerden bileyim hocam boğazında fln bi şey kaldı veya zor nefes alıyor gibi geldi bilemedim

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Kumu var mı? Öğütemiyor olmasın?

6. Ömür BELET
    Gizli

olabilir aklıma gelmişti yazmayı unutmuştum.Kum hangi kumlar olur illaki kuşcudan mı almam gerek ve kumu ne yapıcam direk yemiylemi karıştıracağım ?

7. Umutcan AĞLAR
    Gizli

boş bi yemlikte verin

8. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Ustamız gerekli açıklamayı yapmış. Boş bir yemlikte veya boş bir sulukta da verebilirsiniz. Kolay gelsin ..

9. Ömür BELET
    Gizli

Petshoplardan mi almam gerek illla kum bulamam mi kendim

10. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    İnşaat kumu değil bu ustam yani hayvanlar için, hayvan dükkanında satılıyor.

11. Engin DERİM
    Gizli

Hijyen önemli. Kaynatıp verirseniz her kum olur. Ancak, kaliteli kumlarda mineralli taşlar da var. Bilginize.

12. Seher Ün ERTEK
    Gizli

:D :D :D aynen katılıyorum....

13. defne
    Gizli

defne Guest

sorun yok

İlkbahara girince bütün kuşlarda bir durgunluk oluyor. benimkinde de oldu bunlar. vitamin verdik 2-3 gün sonra kudurmaya başladı :D

Sayfayı Paylaş