Karadeniz Pet

acil yardım yavrum ile ilgili

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
25 günlük yavrum aşağı atlamış bu sabah 06.30 gibi ciyakklamaya uyandım daha erken değilmi tekrar yuvaya koyayım mı yoksa yere yem mi atıyım?

Biraz yem verin sakinleştirin su falan koyun önüne.sonra biraz gözlemleyin birşeyi varsa belli olur zaten

Tekrar yuvaya koyun, eğer tekrar düşerse @Mana 'nın dediğini uygularsınız.

Tekrar yuvaya koydum bende bu sefer de susmuyorlar ailecek

Tekrar koydunuz ama yem kırmasını biliyorsa ayırmanızda fayda var

En güzeli yuvalığa tekrar koymanız , hiçbir sorun olmaz merak etmeyin.Çok nadirde olsa anne baba dövebilir , o yüzden ilk 15 20 dakka kontrol altında olun.

Arkadaşlar yavrum suan yine atladı yuvadan 27. günü yine atıyım mı yuvaya ne yapıyım ?

Daha tam gelişmemiş görünüyor, bence yine koy ama resmin çekildiği saatte koysaydın keşke, bu saatte rahatsız olmazlar umarım.

resmi 10 dk önce çektim anne baba bağırdı yine ona bakmaya gittim yerde yavru

Bana sanki günışında çekilmiş gibi geldi ondan öyle yazdım, yine at ve bekle biraz o zaman, yem kırmaya çalışıyormu peki?

valla yemi çay tabağına koydu attım içeri üzerine bi gitti baktı baktı gitti köşeye pıstı bekledim kırcak mı diye bi hareket olmayınca attım yuvaya

Umarım bir sorun olmayacaktır, bu arada önceden yazmayı unuttum çok tatlı bir yavru maşallah.

bana erkek gibi geldi burnu mor açıklık da yok ins erkekdir de adam gibi eğitirim bunu .d

Ya ben yuvaya atıyorum bu atlıyor ben koyuyorum bu atlıyor atlayıncada ağlıyor kerata ağlamasa sorun yok yemde kıramıyor ne yapcam ben bunla?

şimdiden rrahat durmuyor kerata bece biraz kalsın belki annesi dışarıda beler olmazsa içine koyun tekrar

annenin umrunda değil babayla bi köşe de duruyor yuvaya koyunca girio içeri besiliyor galiba

Geri