Acil yardım yumurtalar boş !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet SEVİM tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet SEVİM
    Gizli

Arkadaslar arkadasın kuşu 2.kuluckasıda yumurtalar boş cıktı birinde 6 birinde 8 yumurta yumurtladı bu durum normal mi acaba bi sorun olabilir mi ?

2. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

1.kuluçka olsa normalde 2.kuluçka deneyimli arkadaşlar konuya el atar şimdi hocam....

3. deniz kom

deniz kom Profesyonel

Beğenileri:
    34
    Yer:
    Ankara
    kuşlardan bir tanesi kısır olabilir.

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Kısır olabilir .

5. Mehmet SEVİM
    Gizli

daha önce başına böyle bişey gelmiş olan bi arkadaş var mı ? varsa bilgilendirebilir mi acaba. teşekkürler.

6. Serhat YÜKSEL
    Gizli

Yemi acikta biraktiysan o yuzdende oluyor diye biliyorum. Benim ilk kuluckada 4 yumurta bostu 2. De 2 3. De hic bos yok. Yemi kapali ortamda muhafaza et. Ya da arkadaslarin dedigi gbi kisirdir. Yumurtalarn bos olduguna emin misin??

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Mehmet SEVİM
    Gizli

yumurtaların boş olduguna eminim usta. fener tuttum hiç bi oluşum yok. ha bide 9 yumurta yumurtladı ama çiftleştikleriini görmedim hiç. yem kısmen açıkta.

8. Serhat YÜKSEL
    Gizli

Ya ciftlesmeden tavuk gibi kendi kendine yumurtladi :) ya da kusun biri kisir.

9. Mehmet SEVİM
    Gizli

Haklısın :) teşekkürler yardım için.

10. Serhat YÜKSEL
    Gizli

Od ne demek. Kusunuza yumurta mamasi hazirlayin. Icine ezilmis yumurta kabuguda ekleyip verin 8 yumurta yormus olmali.

Sayfayı Paylaş