Karadeniz Pet

acil yardım yumurtalar ortada kaldı

ismailt

Yeni Üye
iyi akşamlar eve geldiğimde 4 tane yumurtası olan kuşumu yuvalıkta ölü buldum 4 yumurtadan 2 si dolu yumurtaları nasıl muhafaza ederim en azından yarın aksama kadar bir üretiçiye verene kadar nasıl bozulmadan muhafaza ederim çok acil yardım .

Bende de öyle olmuştu baba yattı yavruları çıkardı ve büyüttü. Havaların sıcak olması bir avantaj. İl semt yazsaydın belki yakınlardan biri çıkar ve kuluçkadaki kuşlarının altına koyardı. Geçmiş olsun.

Aynen kardesim nerdesin belirtsen bir uretici buluruz en azindan

geçmiş olsun kuluçka makinesi veya öyle bir ortam oluşturman lazım ısı veren ampüllerle ve 8 saat anne den ayrı kalırsa üstüne yatılmadan doğal ortamda kurumaya başlar yumurta . Şehir ve semt bilgisi verirsen yakınlardan bir üretici çıkar elbet

cvplarınız için teşekkür ederim k.bakmayın internet erişimi sağlayamadım. ben silivrideyim burda sağolsun üretiçi bir abime verdim yumurtalara 3 senedir uğraşmama rahmen hep aksilik oldu 2 defa kuluçkadaki dişim öldü onca emek uğraş artık sıkıldım yarın elimdeki muhabbet kuşlarını verip 1 2 cift kanarya almayı planlıyorum.

Geri