petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım !!!!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdulkadir ŞAHİN tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Abdulkadir ŞAHİN

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ne kadar zamandır kusa bakıyorsnuz bu yem ne marka

3. Mana

Mana Guest

zehirlenmiş olabilir bence veterinere götürün

4. Abdulkadir ŞAHİN

1 yıldır bakıyom petshop tan almıştım quik marka

5. Sinan ÇELİK

Öncelikle resimde kanlı olarak görünmüyor. İshal e benziyor. Mamayı sürekli verirseniz beklemiş mama ishal yapabilir. Mamayı kuşlara haftada en fazla 3 kere vermenizi oda içinde yumurta bulunduğu için 3-4 saat içinde kafesten almanızı öneririm. Kuşunuzun halsizliği veya dışkı dışında gözle görülür bir rahatsızlığı var mı?

6. Abdulkadir ŞAHİN

hayır bi rahatsızlığı yok 2 side iyi durumda ötüyolar felan

7. Sinan ÇELİK

Bana birşey yok gibi geldi fakat konu güncel kalsın daha iyi anlayan ustaların da bir görmesinde fayda olabilir.

8. Abdulkadir ŞAHİN

9. Numan Küçük

Sen biraz ara ver mamaya,vitamine.. Vitamini fazla alınca dışkının rengi değişir siz yine kuru yem ve normal suyla devam edin bir süre..

10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bir vitaform alın derim ben kusu kurtarır yem cok kalitesiz görünüyor ama quik dediniz

Sayfayı Paylaş