Karadeniz Pet

acil yardım

berkecakil

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum 2 gündür ishal. dün kuştan anlayan bir kişiye gittim kuşu yeni aldığım için kuşun stresten ishal olmuş dedi. bana pek inandırıcı gelmedi.hayvan çok hareketsiz. fakat arasıra yem yeediğini gördüm birde kaşınırken gördüm. benim sorum şu ishal ilacımı kullanayım yoksa antibiyotik mi. acil yardım ederseniz sevinirim. benim için çok değerli bir kuş. ayrıca yulaf hemen geçirir mi ishali

Kardeş petshoplarda avi marka ishal ilaci al üzerindeki kullanım bilgilerini okuyarak suluga damlat iyilesecektir

arkadaşlar kuş sıcak bir yerde ve ishal ilacı aldım dün ağzına kendim damlatıyorum. bu ishal kaç gün sürer

benim kuşum ishal olduğunda veterinere götürdüm antibiyotik verdi. ishali 2. günde iyileşti. hastalığı orta derecede ilerlemişti. ishali geçse de ilacı 6 gün kullanmaya devam etmeliyiz. pet shopta satılan ilaçlara güvenmem, pet shop sahiplerinin kuştan anladığı yok ayrıca onlara da güvenmem.

Haşlanmış patates verin ve suyuna türk kahvesi katın ama türk kahvesi çok ama çok az koyun bir buğday tanesi kadar. Veya bulabilirseniz dyazem 256 diye bir ilaç var onu alın sindirim yolu düzenleyici o ilaç birebir.

Geri