petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tayfun16 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tayfun16

tayfun16 Guest

kuşum yaklaşık 4 saat önce yumurtladı fakat yatmıyor yumurtladığı odadan başka bir odaya taşıdım gürültülü olduğu için bununla bi alakası olabilirmi ve bu 2. yumurtası 2 gün önce ilk yumurtasını yapmıştı :confused: yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. Yusuf ŞANLI

Yatar yatar panik yapacak bi durum yok yumurtalara bakmayın kuşlarında çok rahatsız etmeyin

3. tayfun16

tayfun16 Guest

umarım yatar kaç gün yatmazsa o yumurtadan yavru çıkmaz ?

4. ibrahim tekel

Keşke kımıldatmasa idin kafesi yerinden.. Yer değişikliğini pek sevmezler ama endişelenme bir süre sonra yatacaktır.. Naçizane fikrim bu ustalar daha iyi bilir cevaplandıracaklardır...
    Sağlıklı yavrular alman dileği ile...

5. tayfun16

tayfun16 Guest

umarım dediğiniz gibi olur kımıldatmak istemiyordum ama odada baya gürültü vardı küçük çocuklar falan var rahatsız etmesinler diye sakin biyere taşıdım inşallah yatar

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlk günler yumurtalara çok yatmazlar normaldir

7. Tunc Kiranli

bence yatmaz yer deiştirince aynı şey benimde başıma geldi eski yerine koy ve hiç bakma yuvalık içine inş yatar

8. Burhan Altun

Malesef bende aynı durumu yaşadı .yer değişikligi olunca birdaha yatmayıveriyorlar..

Sayfayı Paylaş