Karadeniz Pet

acil yardım

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
iki haftalık yeni tüylenmeye başlayan yavrularımın kanat ve kuyrugunun belirli bölgeleri kanıyor dişinin tüyleri de hep kan dişi vurdugunu sandım ama dişi besliyor erkek te vurmuyor neden böyle birde dişi çiftleşmeye başladı tekrardan yavruları öldürür mü

yavruları beslememeye başlayabilir dövebilirde dikkatli olun diğer konu hakkında bilgim yok maalesef

acaba yavrular yuvalıkta sağa sola çarparak mı kendilerini kanatıyor bu mümkün olur mu

Anne kıskanıyor sanırım yavruları dövüyor babayı ayırın öyle deneyin bir de anne baksın yavrulara takip edin sıkıntı yoksa kalsın bence öyle

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

tüy yolma hastalıgı sanırım dışı tekrar cıfleşmek ıstıyor dıyorsun demmkı yuva için yavruların tuylerını yoluyordur .arkaş dedıgı gıbı babayı ayır kısştırıcı yemler verme dışıye

sorun dahada büyüdü erkeği ayırdım dişi daha çok vuruyor dişiyi ayırıp erkeyi yavrunun yanına koysam erkek yavrulara bakar mı yardım edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

acil yavrular çok kötü yardım edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

yardım eden yok muuuuu

Erkeği tekrar kafese koyun dişiyi ayırın. Daha sonra erkekte döverse yavruları alın yuvadan , elle siz besleyin. Yapacak başka bir şey yok .

yavruları alın kendiniz besleyin bence..

Geri