Karadeniz Pet

acil yardım

• Konbuyu başlatan ua_gokoglu
  • Başlangıç tarihi
U

ua_gokoglu

Guest
arkadaşlar kuşumun dün sabah başlayıp bugün göz çevresinde ve burun etrafında bu hale gelen hastalığı ne olabilir ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim..daha önce çok hareketli çok ötüşken olan kuşumun iki gündür yerinden kımıldamaya ötmeye dermanı yok resmen acil yardım ederseniz sevinirim..

geçmiş olsun ben de vazalin kullanılıyorum kullandığım farklı temızleme ilaçları var ama vazalinde iyi geliyor

Teşekkür ederim yardımınız için..merhemi aldım peki ne aralıklarla sürmem gerekir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Arkadaşlar yaraların etrafı sürekli kanıyo sebebi nedir bunun

Bu hastalık nedir galiba benim kuşumda da başladı bi yanağında cıktı ben kavga ettiler sanmıştım bi ilaç dedavisinde bulunmadım ben

mikrop kapmış bence benim evdeki diğer kuştada da var.baya inceledim göz kapagının alt tarafında sanki göz altı torbası gibi bişey

Geçmiş olsun ne kötü olmuş inşallah kısa zamanda iyileşir.

Arkadaşim veterinere götürmek dururken niye oyalaniyorsunuz bu kadar ciddi bi durum var ortada

Bu kuş çok kötü durumda

Şu merhem bu merhem derken kuşa daha büyük kötülük ediyorsunuz acilen veterinerin görmesi gerek kuşu

Son düzenleme:
Geri