petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ua_gokoglu tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ua_gokoglu

arkadaşlar kuşumun dün sabah başlayıp bugün göz çevresinde ve burun etrafında bu hale gelen hastalığı ne olabilir ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim..daha önce çok hareketli çok ötüşken olan kuşumun iki gündür yerinden kımıldamaya ötmeye dermanı yok resmen acil yardım ederseniz sevinirim..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun.
    Eczaneden Trosyd merhem alıp pamuklu çubuk ile bu sıkıntılı yerlere sürün. (Gözüne değmesin)
    Bende de bir kuş bu durumda, 2 haftadır kullanıyorum. Bir azalıyor, bir kötü oluyor. Allah sonunu hayretsin.

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun ben de vazalin kullanılıyorum kullandığım farklı temızleme ilaçları var ama vazalinde iyi geliyor

4. ua_gokoglu

Teşekkür ederim yardımınız için..merhemi aldım peki ne aralıklarla sürmem gerekir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Arkadaşlar yaraların etrafı sürekli kanıyo sebebi nedir bunun

5. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Bu hastalık nedir galiba benim kuşumda da başladı bi yanağında cıktı ben kavga ettiler sanmıştım bi ilaç dedavisinde bulunmadım ben

6. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    mikrop kapmış bence benim evdeki diğer kuştada da var.baya inceledim göz kapagının alt tarafında sanki göz altı torbası gibi bişey

7. esrar06

esrar06 Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun ne kötü olmuş inşallah kısa zamanda iyileşir.

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşim veterinere götürmek dururken niye oyalaniyorsunuz bu kadar ciddi bi durum var ortada

Bu kuş çok kötü durumda

Şu merhem bu merhem derken kuşa daha büyük kötülük ediyorsunuz acilen veterinerin görmesi gerek kuşu

#8 Semiha Feyza BAYYURT, 25 Nisan 2014
    Son düzenleme: 25 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş