petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ciklet tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ciklet

ciklet Guest

Bu sabah sabah ezanında kuşum çırpınmaya başladı uyandığımda kafes tül tünek kanatları hatta duvar bile kanlanmıştı. bunun nedeni ne olabilir? 1 ayda 2. kez yaşıyorum bunu

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Gece duyduğu seslerden korkuyor olabilir. Ben de yaşadım aynı sorunu ve artık kuşların olduğu odanın ışığı sabaha kadar yanıyor. Tek çözümü bu.

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    kafeste sivri bir yer var mı kalamar kemiğinin kenarı kafes kapaklarındaki yay uçları veya başka bir şey. sesle kendini hareket ettirip batıyor olabilir daha sonrada acıyla çırpınıyordur

4. ciklet

ciklet Guest

ev caminin yanında olduğu için biranda ürkmüş olabilir. sivri yerleri şimdi farkettim süngerle kapladım.inşallah tekrarlamaz

5. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşlar zaman zaman korkup çırpınır özellikle yavrular
    Ama kafeste yaralanmaya sebep olacak yerler var belli ki
    Kanamalar bunu gösteriyor
    Tekrar dizayn etmelisiniz

6. ciklet

ciklet Guest

[​IMG][​IMG][​IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

ikinci resimde gözü kapalı çıkmış gözde sorun yok yanlış anlaşılmasın. kanattaki kan korkuttu beni. resim atmışken dişide yumurta var mı sizce. kuyruğu düşük gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

güncel -------

Sayfayı Paylaş