petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa

Merhaba 20 - 25 gün önce yemden düşme bir çekoslavak yavru kuş aldım şimdiye kadar hiç birşeyi yoktu ancak 2-3 gündür sağ ayağında morluk var birde şişmiş gibi ama ayakları nasıl desem uzamış yürüyüşünde herhangi bir şey yok nedeni nedir bu durum normalmi yoksa sakat olma ihtimalimi var ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Yokmu yardım edecek kimse

2. AhmetHARSIT

acaba yuvadan atlerken mı oldu yoksa kendı dıkkaetsızlıgımı resım eklese ıdınız daha ıyı olurdu

3. hayripaşa

şu an iş yerindeyim resim çekemiyorum ancak ilk zamanlar hiç bir şey yoktu 2 3 gündür böyle tünekte yok kafeste ayağı takılsın :(

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kafes tellerine ayagını takmıştır büyük ihtimalle

5. hayripaşa

sakat kalma ihtimali varmı ?

Sayfayı Paylaş