Karadeniz Pet

acil yardım

gkhnyvz88

Meraklı Üye
kuşlarımı bugün serbest bıraktım ancak 1 tanesi (oğluşum) pencerenın onudeki mermerde durdu ve sanırım üşüttü :( kafese koydum ishal oldu. şuanda kabarık şekilde duruyor. ama hareketli. hemen patates haşladım mamasına kattım. ağzına 1 damla elma sirkesi damlattım. suyuna eczaneden aldığım vitamin surubundan kattım. kafesin yanına 2 büyük kavanoz kaynar su koydum kapağını kapatmadım sıcak olsun diye. başka ne yapayım ne yapmam gerekiyor?

yapılcak her şeyi yapmışsınız dua etmek kalıyor ama daha yeni olmuş iyileşir kısa zamanda

ishal olan kuşa vitamin verilmez.. vitaminli suyu normali ile değiştirin. yem olarak aspur verin..haslanmıs patates verdiginiz iyiolmus..Tum bunlara ragmen hala duzelme olmazsa ilac tedavısıne baslayın derım,ishal sakaya gelmez.. ılac olarak da Avidiare ya da sulphamezathine kullanabilirsiniz.

aaa bilmiyordum hemen suyunu değiştireyim. çok teşekkür ederim aspur alayım yarında

her şeyi yapmışızın aspur verin

Günaydın.

Dün gece yatarken gene sıcak su kavanozları koydum üstünü kapattım bugün kuşum çok şükür daha iyi gibi. kafese iyice yaklaşıp sesini dinliyeyim dedim nasıl tarif edeyim bilemiyorum ama hı hıhıhı gibinefes alıyordu hırıltılı sayılmaz böle nefes nefese kalmış gibi alıp veriyor arada. Sanırım dediğim gibi üşütmüş olmalı :(

Geri