petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    4 gün önce bi dişi bi erkek kuş aldım ikiside çok iyi baştan haraketli canlı kanlı duruyolardı neyse dişi kuş 1 gün sonra dışkısının yapıştığını gördüm ben temizledim yapıştıkca zeytinyağı sürdüm şimdi normal fakat tüğleri kabarık sesiz sakin haraket etmiyor uyuyor arada öyle 5-6 saattir ne yapmam gerek

Fotoğraf0036 - Hızlı Resim

#1 veysel boz, 29 Haziran 2015
    Son düzenleme: 29 Haziran 2015
  2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuz hasta sanırım üşütmüş ishali varmı dışkısının fotoğrafını atarmısınız buraya
    öncelikle aspur verebilirsiniz kuşunuza kafesi ve tüm ekipmanları sıcak suyla yıkayın sonra kuşu skapalı bir odaya koyun kafesin üstünüde örtün sıcak sıcak dursun
    öncelikle soğuk algınlığını tedavi etmeliyiz bunun için aviastım alabilirsiniz ishal varsa eğer seranın diropur w ilacını veya biyotekniğin avidiare ilacı var ondan alabilirsiniz

#2 Rassien, 29 Haziran 2015
    Son düzenleme: 29 Haziran 2015
  3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    ne olduysa birden canlandı kanlandı bir şey yapmadan yinede teşşekkür ederim söylediniz ilaçları elimde bulundurucam her ihtimale karşı

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    :) sevindim sizin adınıza
    dikkat edin ilaçlar bozulmasın bu olay yüzünden kuzenimin kuşu ölmüştü

Sayfayı Paylaş