petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    abiler ablalar...
    muhabbet çiftim bugün ikinci yumurtasını yaptı ancak bütün yumurtaları kırmış ve erkeğin ceresini kanatmış hemen ayırdım daha kuşta yumurta var çıkaracığı.dişi kuşun bakmasını denemeli miyim yoksa çıkan yumurtaları başka çifte aktarayımmı yada başka ne yapmalıyım ?????

2. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    yuva temızlıgı yada talaş vs ekledınızmı yuvaya

3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    hiç birşey yapılmadı.kuşlar geldi 9 gün olmadan yumurtladı .ve sonuç bu

4. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    yumurtayı erkekte dısıde kırmıs olabılır.genelde erkek cok kızgın oldugunda kırar yumurtayı.dişi ise kalsıyum eksıklıgı,stres,erkek kusun cok rahatsız etmesı,yuva içi degısıklık,dişinin bunu huy edınmesı yada yumurtalarının bos oldugunu anladıgında kırabılır.suan kuluckada baska takım varsa dısının varsa sağlam yumurtalarını dıger takımların altına kaydırabılırsınız.erkegı suan ayrdıysanız dısı yumurtlamayı keser yada son yumurtasını yapar.

Sayfayı Paylaş