petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve sebnemrah tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. sebnemrah

sebnemrah Guest

merhaba arkadaşlar..

bundan 4-5 ay önce almış olduğum kuşlarım çok iyidiler ama şu aralar dişi olan çok huysuz ve erkeği yanında istemiyor sürekli vuruyor. bu güne kadar hiç bir sıkıntı yoktu. dişi olan ergenliğe mi ulaştı yada menopoza mı girdi anlayamadım kocaman kafeste erkeği yanında istemiyor. çözüm olarak kafeslerini ayırsam biraz birbirlerini özlesinler mi? acil yardım erkeğin sağ bacağındaki tüyler biraz yolunmuş.:confused:
    bu arada dişinin olduğu tünek tarafında yuvalık var.

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    kuş tüyede girmiş olabilir bu durumdada biraz agresif oluyorlar dediğin gibi bir süre ayırabilirsin bir laf var uzak olan daha tatlı olur diye denemekte zarar yoktur

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dostum tüy dönemine girmiş veya girecektir. Ondan dolayı bu hareketi yapıyor olabilir.

4. sebnemrah

sebnemrah Guest

dişi hep agresif sesler çıkarıyor erkek yanında olsada olmasada, peki erkeği ayrı bir kafese koymam fayda yada zarar? yada sizin önereceğiniz bir şey varmı

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Birbirlerini yaralıyacaklarına inanıyorsanız bir süre ayırmanız cok daha iyi olur.

6. sebnemrah

sebnemrah Guest

teşekkürler arkadaşlar vermiş olduğunuz bilgiler için..

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kavgalar çok sertse ayırın. Ayrıca dişiniz de daha hazır değil yuvalık takmak için erken sayılır. Kuşları birbirlerini görebileceği şekilde ayırın 2-3 hafta 1 ay kadar..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu menopoza girer mi