petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdinckara tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. erdinckara

Kusum yavrularını beleyemıyor sanırsam 2 yvrum yumurtadan cıktıktansonra oldu sadece bırı yasıyo suan oda 1-2 gunluk ama oda olecek dıye korkuyorum
    bunun sebebı ne olabılır bıde ne yapmalıyım 2 yumurtadaha var onlarda 1 ıkı gune cıkacak

2. erdinckara

Bırısı yardım etsın bılen bırısı

3. erdinckara

yardım edecek bırısı yok mu ama rıca edıyom bılen daha once basına gelen bırısı cevaplarsa sevınrım

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Mama takviyesi yapabilirsiniz.(Anne ve Babaya)

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    eğer annenin beslemediğine eminseniz bir kibrit çöpünün arka tarafıyla çok az bi yoğurt alıp yavru kusun ağzına sürün yemeye başlar ama kesinlikle annenin beslemediğinden eminseniz bunu yapın ilk 2 gün bende beslemiyor sandım fakat araştırdım yavru kusun boynunun altında duran 2 kese var sarı eğer onlar şiş ise yavru besleniyor demek bir takip edin derim kolay gelsin

6. erdinckara

anladımda valla ıkıtane yavrum olunce tek yasayanın olmemesı ıcın ne yapmalıyım bılmıyom anneyumurtalıktan cıkmıyo babada devamlı orda arada cıkıp bı cıflesıyolar tekrar ıcerı gıdıyo. neden bu sekılde oluyo anlayamadım

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    dediğim gibi siz o keselere bir bakın derim.

8. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Anne dışarıda olduğu zaman yavrunun kursağına bak boş ise anne babaya mama takviyesi yap, dolu ise zaten başka bir sorun yoksa korkulacak birşey yok.

9. erdinckara

anne bakmama ızın vermıyokı devamlı benden once ıcerı gırıyo ve yuvaya bakmaya calısınca bana saldırıyo :D bagırıyo nası olcak bılmıyorum ezılıyo olabılırmı yavruluk cunku yavrulugun tahta tarafına dogru cekı yavruları altındakılerı dıyer tarafa topluyo ?

Sayfayı Paylaş