Karadeniz Pet

acil yardima ihtiyacim var arkadaslar

zaten suan ki sorunum nasil yikanir degil kaldi ki bidaha asla.suanki sorunum nasil iyilesir ve olumcul bi tehlikesi var mi ve neden ucamiyor.
ölümcül tehlikesi yok usutme durumları falan yoksa 1-2 güne gene eskisi gibi olur siz her zaman ki ilgi ve alakayi gösterin kendisine biseycik olmaz bide fotoğraf olsa daha sağlıklı yorum yapılabilir.

fotograf ekleyemiyorum iste :( cep telefonumdan

mailinize fotograflari attim simdiden tesekkur ederim

Bakıyorum, henüz düşmemiş kutuya.

Levent usta grup duruyor hala da tırt yani sadece grup var herhangi bu işlevi yok

Forum her zaman facebook grubundan iyidir. Ancak bu cep telefonu tabletten giren arkadaşlar yapamıyor. Bilenler nasıl yapıldığını yazsa android ve ios için iyi olur sanırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 01:52 --

0

0

0

0

Maşallah, güzel bir dişi kuş, üstelik kızışmış. Fotoğraflarda sıkıntılı bir durum yok.
Sebze ve meyve vermeyin, yarına bişeyi kalmaz. Biraz küsmüş gibi. Eğer bu şekilde durmaya devam ediyorsa, biraz muhabbet kuşu sesi dinletirsin, kendine gelir. :)

gercekten miii e biz bunu erkek saniyoduk ilk aldigimizda gagasi erkek rengiydi hahahahhahahahhhahah suan annemlero uyandirip sunu soyleyesim geldi.
ucamamasi ishal i falan gecer yaniii oyle mi
hadi insallah Cok tesekkurlerrrr!!!!

Bakıyorum, henüz düşmemiş kutuya.

Forum her zaman facebook grubundan iyidir. Ancak bu cep telefonu tabletten giren arkadaşlar yapamıyor. Bilenler nasıl yapıldığını yazsa android ve ios için iyi olur sanırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 01:52 --

0

0

0

0

Maşallah, güzel bir dişi kuş, üstelik kızışmış. Fotoğraflarda sıkıntılı bir durum yok.
Sebze ve meyve vermeyin, yarına bişeyi kalmaz. Biraz küsmüş gibi. Eğer bu şekilde durmaya devam ediyorsa, biraz muhabbet kuşu sesi dinletirsin, kendine gelir. :)
Kısaca anlatim bilmeyenler için levent usta istersen sen kopyala yapıştırla konu altında toparlarsin.

Telefonla forumda fotoğraf paylaşmak için oncelikle apple store veya google play denilen yerden "tapatalk" programı indiriyorsunuz sonra indirdiğiniz bu programı açıp tapatalk üyeliği açıyorsunuz üyelik işlemi bittikten sonra aktifvasyon kodu gonderilecek e-mail adresinize mail adresinizi açıp gelen kutusundaki linki açıyorsunuz son olarak giriş yapiyorusunuz kullanıcı adı ve sifre şeklinde. Bunları yaptıktan sonra istediğiniz konulara fotoğraf ve video ekleyebiliyorsunuz.

Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım anlamayan olursa yeniden anlatabilirim :)

Bu arada doğru bilinen bir yanlışı düzeltelim. Kuşları kalorifer peteklerinin yanına koymak çok zararlıdır. Bildiğimiz gibi ısınan hava yükselir. Peteklerdeki hava da ısınınca peteğin üzerinden yükselecektir. Odayı dolaşıp soğuyunca da peteğin altından tekrar peteğe girecektir. Dolayısıyla biz farkedemesek bile peteklerin yanında bir hava akımı vardır. Bu da kuşların en büyük düşmanıdır. Kuşları özellikle peteğin alt kısımlarına doğru koymak çok yanlıştır.

bir sey oldugunu sanmiyrm yesilligi eksik etme her zamn ver kusuda eline alip yikamissan yanlis yapmissin hele birde fon makinasi koku hatali keske hic yapmasaydin

Kısaca anlatim bilmeyenler için levent usta istersen sen kopyala yapıştırla konu altında toparlarsin.

Telefonla forumda fotoğraf paylaşmak için oncelikle apple store veya google play denilen yerden "tapatalk" programı indiriyorsunuz sonra indirdiğiniz bu programı açıp tapatalk üyeliği açıyorsunuz üyelik işlemi bittikten sonra aktifvasyon kodu gonderilecek e-mail adresinize mail adresinizi açıp gelen kutusundaki linki açıyorsunuz son olarak giriş yapiyorusunuz kullanıcı adı ve sifre şeklinde. Bunları yaptıktan sonra istediğiniz konulara fotoğraf ve video ekleyebiliyorsunuz.

Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım anlamayan olursa yeniden anlatabilirim :)

ben indirdim programi andro dan uye oldum aktif hale getirdim sonrasindan hic bisey anlamadim karmakarisik bisi bu...yardimci olabilir misin?

ben indirdim programi andro dan uye oldum aktif hale getirdim sonrasindan hic bisey anlamadim karmakarisik bisi bu...yardimci olabilir misin?
Arama yerine muhabbet kuşu yaz site açılacak ordan foruma bağlanıyorsun forum daki kullanıcı adı şifre şeklinde

kuşunuza banyoluk takın kedisii yıkansın siz hiç bir şekilde zorlama yapmayın yıkandıktan sonrada 5 dakka salabilirsiniz o uçarken saten kuruyor ve fön makinesi soba gibi ısı veren şeyler tutmayın çok yakında koymayın egerki hava çok soğuk ise saten banyo vermemenız lazım diğer şartlarda üşümez.

Geri