Karadeniz Pet

acil yardımcı oolursanır sevinirim :(

• Konbuyu başlatan mecail
  • Başlangıç tarihi
M

mecail

Guest
dün evde oturuyodum içeri muhabbet kusu girdi cok korkmuş ve kirlenmişti uzun zaman dışarıda kaldıgı belli bende hemen kafes bulup yem su falan verdim ama cok durgun gözüküyo ve biraz saldırgan ne yapmalıyım bi sorunu mu var yoksa korktugu alışmadıgı için mi bize saldırıyor ne yapmalıyım biraz yardımcı olursanız sevinirim

Vay ben nerelerde gidem beni can evimden vurdun. :( Alışır alışır zamanla saldırganlığı geçer narin davran ona. Bak ishal falan olmuş mu.

Edit: Allah'ım neden bana yollamıyorsun böyle bıcırıkları. :(

yok durumu iyi ama elimde ymek veya su vermezsem yemiyo ama cok korkuyo napacagımı bilmiyorum ve cok durgun duruyo öylece donuk bi halde dıskısı katı gibi bilmiyorum ya elimden geldgince narin davranıyorum ama işte dedigm gbi biraz saldırgan :/

yok durumu iyi ama elimde ymek veya su vermezsem yemiyo ama cok korkuyo napacagımı bilmiyorum ve cok durgun duruyo öylece donuk bi halde dıskısı katı gibi bilmiyorum ya elimden geldgince narin davranıyorum ama işte dedigm gbi biraz saldırgan :/

Gayet normal. Muhabbet kuşları zaten stresli hayvanlar. Dışarıda geçirdiği o süre zarfında zaten zorluklarla mücadele etmiştir. Sıcak yerde tutun kuşu. Vitamin koyun suya. Çok fazla rahatsız etmeyin.

cok saolun evde küçük kardeslerm var oynuyolar uzak tutmaya calışıyorum belli zaten baya yorgun ve korkmuuş bi halde :) teşekkürler :)

Resim ekleme imkanınız varmı acaba kuşu ve kafesin tabanını çekip koyarsanız daha detaylı bilgi verebiliriz

bana da geçen gün bir kuş geldi çok saldırgandı ama hayla saldırgan imzamda resmi bulunuyor sende resim eklesen de baksak merak etmeye başladım

Kuşu pek rahatsız etmemeye çalışın. Çok yorgun ve hırpalanmıştır o şimdi. Vitaminini eksik etmeyin..

09p9.jpg
onjh.jpg
arkadaslar kus bugün her yere saldırmış yemlerini dökmeye kırmaya calışmış ne yapmalıyım

Bu Kuşun aynısından İstanbul/Ataşehir'dede görduk ama yakalayamadık

kuş çok zor şartları atlatmış merak etmeyin zamanla bu durgunluğu geçecek sizin şevkatinizler.. Ayrıca dışardan takılan yemlik alabilirsiniz onu ne kırar ne döker

Geri