petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardımcı oolursanır sevinirim :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mecail tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mecail
    Gizli

mecail Guest

dün evde oturuyodum içeri muhabbet kusu girdi cok korkmuş ve kirlenmişti uzun zaman dışarıda kaldıgı belli bende hemen kafes bulup yem su falan verdim ama cok durgun gözüküyo ve biraz saldırgan ne yapmalıyım bi sorunu mu var yoksa korktugu alışmadıgı için mi bize saldırıyor ne yapmalıyım biraz yardımcı olursanız sevinirim

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Vay ben nerelerde gidem beni can evimden vurdun. :( Alışır alışır zamanla saldırganlığı geçer narin davran ona. Bak ishal falan olmuş mu.

Edit: Allah'ım neden bana yollamıyorsun böyle bıcırıkları. :(

3. mecail
    Gizli

mecail Guest

yok durumu iyi ama elimde ymek veya su vermezsem yemiyo ama cok korkuyo napacagımı bilmiyorum ve cok durgun duruyo öylece donuk bi halde dıskısı katı gibi bilmiyorum ya elimden geldgince narin davranıyorum ama işte dedigm gbi biraz saldırgan :/

4. Sevtap DERİN
    Gizli

Gayet normal. Muhabbet kuşları zaten stresli hayvanlar. Dışarıda geçirdiği o süre zarfında zaten zorluklarla mücadele etmiştir. Sıcak yerde tutun kuşu. Vitamin koyun suya. Çok fazla rahatsız etmeyin.

5. mecail
    Gizli

mecail Guest

cok saolun evde küçük kardeslerm var oynuyolar uzak tutmaya calışıyorum belli zaten baya yorgun ve korkmuuş bi halde :) teşekkürler :)

6. Sevtap DERİN
    Gizli

Rica ederim. Yüksek bir yere koyun. Ellemelerine izin vermeyin.

7. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Resim ekleme imkanınız varmı acaba kuşu ve kafesin tabanını çekip koyarsanız daha detaylı bilgi verebiliriz

8. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana da geçen gün bir kuş geldi çok saldırgandı ama hayla saldırgan imzamda resmi bulunuyor sende resim eklesen de baksak merak etmeye başladım

9. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Kuşu pek rahatsız etmemeye çalışın. Çok yorgun ve hırpalanmıştır o şimdi. Vitaminini eksik etmeyin..

10. mecail
    Gizli

mecail Guest

11. mecail
    Gizli

mecail Guest

[​IMG][​IMG] arkadaslar kus bugün her yere saldırmış yemlerini dökmeye kırmaya calışmış ne yapmalıyım

12. mecail
    Gizli

mecail Guest

ve kus hep öyle duruyo bsey yaptgı yok ötmüyo bile

13. EvaGreen
    Gizli

EvaGreen Guest

Bu Kuşun aynısından İstanbul/Ataşehir'dede görduk ama yakalayamadık

14. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    kuş çok zor şartları atlatmış merak etmeyin zamanla bu durgunluğu geçecek sizin şevkatinizler.. Ayrıca dışardan takılan yemlik alabilirsiniz onu ne kırar ne döker

Sayfayı Paylaş