petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardımmmmm!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve WhayBee tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar

16-17 günlük bir yavru var annesi öldü- babası bakıyordu fakat son bir buçuk gündür bakmıyor mecbur şırınga ile ben bisküvi maması yapıp kursagını doldurdum. fakat mama vermeden önce ishal gibi sıvı dışkı bırakıyordu simsiyah rengi vardı şuanda yavru çok halsiz şans eseri elime dışkı yaptı sulu şekilde.. çok halsiz gözleri yarı açık başını zor kaldırıyor ölürmü ? yada ne yapmam gerek yaşatmak için lütfen bilgilendirir misiniz mamayı hafif sulu verdim acaba bundan dolayı mıdır ?.

#1 WhayBee, 7 Haziran 2015
    Son düzenleme: 7 Haziran 2015
  2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    bisküvi maması nasıldır doğru mudur bilmiyorum. elle besleme için özel mamalar varonları öneriyolar. bulamazsanız marketlerde satılan bebek mamaları var ya küçük kavanozlarda onlarla beslerseniz daha iyi olur diye hatırlıyorum. bisküvi pek önerilmemişti. siz yine de araştırın forumda elle beslemeyle alakalı konular yardımcı olabilir.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...itibaren-elle-beslemesemih-gorcuer-30281.html

Sayfayı Paylaş