petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa ÇOLAK tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar disiyle erkegi ayni kafese attim. Suana kadar kavga etmiyorlar ama yanyanada pek gelmiyorlar. geneldede dişi yanasiyor erkege ama erkek uzaklasiyor. disi arada erkegin kuyruguna dogru hafif gaga atiyor. ayirmalimiyim? ne yapmalıyım?

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Kuş üretiminde en önemli nokta sabır.Bugün eşe attım,yarın çiftleşsinler,öbür güne yavru versinler olmaz.Bırakın kuşlar bir arada kalsın birbirlerine alışsınlar.Anlaşırlarsa zaten gerisi gelir.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Biraz gözlemle bakalım,

4. Sinan ÇELİK

Mustafa bey şuan her şey normal görünüyor. İlk defa bir araya geliyorlarsa sorun yok

5. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Yorumlar için teşekkürler :) geri dönüş yapacağım sizlere :)

6. Yusuf Akyüz

Dişiler daha seçicidir. İlk adım dişiden gelirse daha iyi olur. Erkek zamanla yanaşacaktır. Aşırı kavga yoksa ayırmayın.

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende 2 kuşu eşe attım yeni.. dişi olumlu, erkek kaçıyor sürekli.. eş tutmalarını bekliyorum.. kısmet bakalım :)

8. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Dişi kovalıyor erkek kaçıyor :) kavga yok bu yüzden bende ayırmayı düşünmüyorum. Bir sürelik izleyeceğim :) teşekkür ederim yorum için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

İnşallah tuttururuz eşleri :)

Sayfayı Paylaş