Karadeniz Pet

acil !!!

Mustafa ÇOLAK

Meraklı Üye
Arkadaslar disiyle erkegi ayni kafese attim. Suana kadar kavga etmiyorlar ama yanyanada pek gelmiyorlar. geneldede dişi yanasiyor erkege ama erkek uzaklasiyor. disi arada erkegin kuyruguna dogru hafif gaga atiyor. ayirmalimiyim? ne yapmalıyım?

Arkadaslar disiyle erkegi ayni kafese attim. Suana kadar kavga etmiyorlar ama yanyanada pek gelmiyorlar. geneldede dişi yanasiyor erkege ama erkek uzaklasiyor. disi arada erkegin kuyruguna dogru hafif gaga atiyor. ayirmalimiyim? ne yapmalıyım?
Kuş üretiminde en önemli nokta sabır.Bugün eşe attım,yarın çiftleşsinler,öbür güne yavru versinler olmaz.Bırakın kuşlar bir arada kalsın birbirlerine alışsınlar.Anlaşırlarsa zaten gerisi gelir.

Biraz gözlemle bakalım,

Mustafa bey şuan her şey normal görünüyor. İlk defa bir araya geliyorlarsa sorun yok

Dişiler daha seçicidir. İlk adım dişiden gelirse daha iyi olur. Erkek zamanla yanaşacaktır. Aşırı kavga yoksa ayırmayın.

Bende 2 kuşu eşe attım yeni.. dişi olumlu, erkek kaçıyor sürekli.. eş tutmalarını bekliyorum.. kısmet bakalım :)

Dişiler daha seçicidir. İlk adım dişiden gelirse daha iyi olur. Erkek zamanla yanaşacaktır. Aşırı kavga yoksa ayırmayın.

Dişi kovalıyor erkek kaçıyor :) kavga yok bu yüzden bende ayırmayı düşünmüyorum. Bir sürelik izleyeceğim :) teşekkür ederim yorum için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

Bende 2 kuşu eşe attım yeni.. dişi olumlu, erkek kaçıyor sürekli.. eş tutmalarını bekliyorum.. kısmet bakalım :)

İnşallah tuttururuz eşleri :)

Geri