Karadeniz Pet

Acil !

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16599
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16599

Guest
Arkadaslar bu aksam belli oldu yarin sabah bir isim cikti yarindan sonra eve gelebilecegim ancak. Daha once muhabbet kusumu evde yalniz birakmamistim uzun sure. Kafesinde normalde tek yemlik takili, giderken 2 tanesini de takacagim ve sulugunu yenileyecegim. Ayrica bir sorum daha var, ben bu balli yem cubuklarindan almistim yaklasik 5 ay falan oldu torbanin icinde duruyorlar eger bozulmaz diyorsaniz ne olur ne olmaz diye 1 tane balli cubuk da koyacagim. Sizce yapmam gereken baska bir sey var mi? Kus icin 1,5 gun yalniz kalmak cok sorun olur mu? Tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapman gereken tek şey ballı kraker verme ondan zararli bise yok

2 yemlik 1.5 gün için yeterli olur ama kabuklar üste birikince alttaki yeme ulaşamıyorlar bazen işi sağlama almak için kafes tabanına da yem serpin bence

1.5 Gün için kendi yemlikleri yeterli olacaktır hiç endişelenmeyin.

Tesekkurler arkadaslar yorumlariniz icin gozum arkada kalmaz artik :)

Dolu 3 yemlik,1 yemlik kum,2 ballı kraker,2 suluk ile 4 gün yalnız bıraktım birşey olmadı.

Son düzenleme:
Biz 1 ay yalniz biraktik kusumuzu 2 Akilli yemlik 5 Suluk vardi geldigimizde sularin hepsinden esit olarak icmis yani her sulukta azalma var akilli yemligin birini bitirmis biride yarimdi 1 kusumuz vardi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir şey olmaz 2 yemlik doldurun suluguna dikkat edin ama

Arkadaslar kus gayet saglikliydi geldigimde, 2. Yemligine baslamamis bile. Hepinize tesekkur ederim

Pet shoplardan alınan ballı krakerlerden koymamanızı önerirm çünkü onlar zararlı olabiliyor. Onun yerine kendiniz evde yapabilirsiniz ara sıra internette tarifi bulunmakta. Evde bırakma meselesine gelince 1,5 gün rahatça dayanır hiç endişeniz olmasın :)

Simdi bir de Almanya'ya gidecegim 15 gunlugune ama bu sefer arkadasima verecegim onlarin da muhabbet kuslari var yillardir besliyorlar orda olacagi icin icim rahat :)

Geri