Karadeniz Pet

Acil

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
arkadaşlar benım biliğiniz gibi 2 tane muhabet kuşum var biri erkek digeri dişi dişi olan evin içinde bile ötüyor hata hişt diyor müzik çaldiğim zaman ötüyor öyle ama erkek de öyle bir tekipki yok alalı 1 ay oldu bide kafesin içinde fazla gezmiyor salıncağa falan binmiyor yem yemek için için ağaşiya iniyor su içimek için hareket etdiyor okadar salincağa binince dişi bindirmiyor. ne yapmaliyiğim... erkek kuşu elime alinca mutlu oluyor ötmeye başiyor ama kafase koyunca başka bir kuşdan ses duymayınca ötmüyor. erkek olan

şuanda çekme şansim yok telfon şarjda :S ama şimdi öpüşüyo kuşlar sizce neden olabilir. daha dun balkonda ötüyordu erkek kuş komuşunun kuşu ile konuşuyolardi. evin içinde pek konuşmuyolarmi yoksa.

Tüy döküyordur.Stres yapmış olabilir.Veya yerini değiştirdiyseniz.Stresten ötmüyordur.Yani birçok sebeb var fotoğrafla daha net yorum yaparız.

Maşallahları var.Dişi kızışıyor.Eğer yavru almak istiyorsanız salmayın.

resim bulanık olduğu için ceresini tam göremedim ondan sordum.

evet bulanık beyaz olan erkek 5 aylık falan demişti kuşcu bana dişi için erkegide ona göre verdi. yumurtalik koysam çifleşirmi 5 6 aylik fln

Çiftleşir.Dişi 7-8 aylık erkekte 7-8 aylık.

beyaz olan etrafına bakiyor gerci aksamlari içeri aliyorum ama gunduzleri genelde balkonyadılar. ıkısı balkon musait olmadıgi için bugun koyamadım o yüzden öyle şakın şakın bakiyor heralde.

beyaz olan etrafına bakiyor gerci aksamlari içeri aliyorum ama gunduzleri genelde balkonyadılar. ıkısı balkon musait olmadıgi için bugun koyamadım o yüzden öyle şakın şakın bakiyor heralde.

Yalnız yerini değiştirirseniz.Yavru alamassınız.

hım ama balkon surekli musait olmuyor. çamarişir fln asınca mecburen almak zorunda kaliyorum.

cem sultan daha net resim çekip koy 2 sininde dişi olma ihtimali var.

süleyman nerden anladın erkek olduğunu daha net resim istemeden neden yorum yapıyorsun lütfen net bilgiler elinizde olmadan sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayın...

Gökhan abi saygısızlık yapmak istemem ama ben bildigim zaman yorum yaparım.Bunu sorgulamaya hakkın yok.O kuşlar 7-8 aylık.Ve beyaz erkek.yeşil dişi

gökhan yıldız beyaz olan erkek sesi daha cok çıkyor ötüğü zaman. kuşucuya göturup öyle aldim.

sen öyle diyorsan öyledir cemsultan, sesi çok çıkıyor diye kuşun erkek olup olmadığı anlaşılıyorsa ben anlayana şapka çıkarırım, benden sana abi tavsiyesi daha net resim koy ona göre yorum yapalım daha sonra pişman olma.

Geri