Karadeniz Pet

Acil

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
Gökhan abi saygısızlık yapmak istemem ama ben bildigim zaman yorum yaparım.Bunu sorgulamaya hakkın yok.O kuşlar 7-8 aylık.Ve beyaz erkek.yeşil dişi

süleyman resimleri bende gördüm beyazın bırak cere rengini ceresi bile tam belli olmuyor, bu resme göre daha net resim istemen lazım,seni sorgulamıyorum sadece elinde net bilgiler olmadan yazma diyorum.

süleyman resimleri bende gördüm beyazın bırak cere rengini ceresi bile tam belli olmuyor, bu resme göre daha net resim istemen lazım,seni sorgulamıyorum sadece elinde net bilgiler olmadan yazma diyorum.

Abi anlıyorum.ßen net konuşuyorum.O kuşu o fotoğraftan anlaşılıyor cinsiyeti isterse net fotoğraf koysun bakalım.Bir kere daha olmuştu böyle bir karışıklık net fotoğraf koydugu halde herkes erkek demişti ben dişi dedim.dişi çıktı.ßen guveniyorum tecrübeme.Sanada saygısızlık yapmak istemem.Kusura ßakma.

Abi anlıyorum.ßen net konuşuyorum.O kuşu o fotoğraftan anlaşılıyor cinsiyeti isterse net fotoğraf koysun bakalım.Bir kere daha olmuştu böyle bir karışıklık net fotoğraf koydugu halde herkes erkek demişti ben dişi dedim.dişi çıktı.ßen guveniyorum tecrübeme.Sanada saygısızlık yapmak istemem.Kusura ßakma.

saygısızlık yapmıyorsun süleyman, her zaman net konuşmak iyidir.

eğer sesinin çok çıktığı için erkek diyorsanız yanılırsınız. bence de bi fotoğraf koyarsanız iyi olur. eğer ikisi de dişiyse boş boşuna beklememiş olursunuz (petshopcular da yanılabiliyor cinsiyet konusunda)

kuşcu da öyle demişti gökhan bey kuşu benım kendı kuşuma dişi demişti ona göre erkek kuş verdi bana. biraz dan çekerim bir tane net foto ozmn görmüş olursunuz. ilgilendiğiniz. için tşkler.

Geri