petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren ERDEM tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Eren ERDEM
    Gizli

Arkadaşlar olmayacak yere "acil" yazıp konu açmam. Ancak kuşlarım bir süredir ishal ve tüy dökümündelerdi. Bugün uyandığımda erkek kuşumun ağzını sürekli açık tuttuğunu ve zor nefes aldığını fark ettim.

Resimleri koyuyorum. Lütfen yardım!

2. Emrah ÖZTÜRKLER
    Gizli

mantar başlangıcı var teremisin sür gunde 1 kez gecer

3. Eren ERDEM
    Gizli

Emin misiniz hocam mantar başlangıcı olduğuna. Görünürde mantar yok gibi ama. Ağız açıklığı mantar belirtisi midir?

4. Tezcan GÜMÜŞ
    Gizli

Eren kardeşim bir veterinere götür resimler çok kötü anlaşılamıyor

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    En yakın veterinere götürmenizde fayda var

6. Emrecan Biçer

Emrecan Biçer New Member

Beğenileri:
    0
    Veterinere götür bencede benm kuştada var mantar. :(

7. Eren ERDEM
    Gizli

Arkadaşlar ben de veterinere götürmek istiyorum. Ancak birkaç gün fırsatım olmayacak. Eğer daha önce durumla karşılaşanınız varsa tavsiyelerde bulunsun. En azından veterinere götürene kadar hastalık ilerlememiş olur.

8. Eren ERDEM
    Gizli

Şimdi eve geldim. Maalesef erkek kuş ölmüş.

9. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

çok üzüldüm geçmiş olsun tüy dökümü üzerinede ishali kaldıramadı sanırım :(

10. Eren ERDEM
    Gizli

Sanırım öyle oldu. Tüy döküm vitamini, kanarya yemi, ishal ilacı çare etmedi.

11. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

aslında pekilaç kullanmamak lazım sonuçda her ilaçın yan etkileride var belki ilaç yüzündende olmuş olabilir :/

12. aleynaa
    Gizli

aleynaa Guest

Geçmiş olsun..Göz nezlesi olmuş gibi gözüküyordu benim kuşumda olmuştu keşke bir yakınından götürmesini isteseydin :/

Sayfayı Paylaş