Karadeniz Pet

Acil

Salih ÇEVİK

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuluçkadaki yavruya şırıngayla hangi besin veriliyor

Anne baba beslemiyormu.Yavru kaç günlük?

Arı mama veriliyor fakat bilmiyorsan sakın deneme yavruyu öldürebilirsin. Ayrıca anne kus doyurur.

Anne öldü baba doyuruyor ama yetersiz olur belki diye dedim biri 10 diğeri 15 günlük fln

Yavru kuş beslemek çok zor yaşayan bilir.Allah yardımcın olsun.

Süt versem olurmu

Pirinç unu var evde yokmu tarif edecek arkadaşlar

Şırıngada var evde

Süt versem olurmu

süt zararlı olabilir ama ben sana şöyle yardımcı olabilirim ben 2-3 günlük sultan yavrusunu bebe büküvisi yada normal tuzsuz bisküviyle besledim.Şöyle verdim bardak altlığına 1 tane bebe bisküvisi ılık suyla karıştırıp kürdanın ucuyla ver büyük ihtimalle ağzını açmıyacak .

Videoyu izledim cidden zormuş yanlış yaparsak ölme riski var. Peki benim yavrusu olan başka bir kuşum var onun yanına koysam besler mi?

yavruya zarar verebilirler.

Saolun baba büyütsün diye dua etmekten başka çare yok

salih bey baba yavruları besliyormu?

Bence siz müdahale etmeyin besliyordur umarım baba yavruları

Baba besliyo ama bana yetersizmiş gibi geliyo saolun arkadaşlar

Baba mutlaka besler arkadaşım. Anne ile baba olunca mutlaka yavrular daha güzel besleniyor kursakları daha dolu oluyor lakin, ben mesela ilk yavru yuvadan atlayınca anneyi başka kafese ayırıyorum ve baba besliyor. Sizinde söylediğiniz gibi kursaklar tamamen dolu olmuyor ama mutlaka baba doyuruyor endişe etmeyin. Akışına bırakın baba mutlaka doyuracaktır yavruları. Baba, tek kaldığı için yorulduğu için azar azar besler ama muhakkak besler. Gönlünüzü ferah tutun.

Geri