petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acılı günüm :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar biricik konuşturdugum mavişimi eş almıştım 1 ayda çifleştiler 5 yumurta yaptı 3 yavru 2 boş çıktı ama ilk kuluçkasıydı dişinin yavrulara bakarken kendi hayatını unuttu hayatını kaybetti ne yazıkki çok kötüyüm dışarda idi durmadı yuvalıga girmek istiyordu bende kıyamadım yuvalıgına koydum çıkmadı çıkmadı çıkmadı yuvalıgın içine baktıgımda garibim yavrularının yanında son nefesin vermiş yavruların daha gözleri yeni açılıyor çok küçükler baba da olanları anladı iki gündür yem su hiçbirşey yemeden duruyor onun ölmesinden korkuyorum yavruları başka çifimin altına koydum bakıcılık yapıyorlar ama çok kötüyüm mavişimde eşinin yoklugunun farkında oda çok kötü:(

2. Özgür+

Özgür+ Guest

Benim başıma böyle bir şey gelse bunalıma girerim :( geçmiş olsun .

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    saol dişi ilk kuluçkasında böyle oldu bu yüzden çok kötüyüm

4. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    üzücü şeyler yaşamışsınız.. geçmiş olsun.. umarım diğer kuşlarda sorun çıkmaz.

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bir anda oldu diye bilirim dışarı çıktı yuvalıktan geri girdi birdaha da çıkmadı yavrularının yanında hayatını kaybetti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

diğer çiftimin 2 yavrusu var birde bu çiftimin yavrularına bakmak zorunda kaldı 5 yavru bakıyor zavallım

6. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun kardeşim çok kötü olmuş.. Erkeği yanlız bırakma biran önce yanına başka bir dişi atabiliyorsan at

7. melihiyi

melihiyi Guest

arkadaşlar ben burada yeniyim nasıl soru sora bilirim bilemedim yardımcı olursanız memnunolurum yardım edene teşekkür ediyorum yardım etmeyenede canın sağolsun deyip geçiyoruz iyi günler dileğiyle

8. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim soracağın konunun kategorisini bul genelde (sorularını - cevaplarımız kategorisi) orda yeni konu aç göreceksin.. yeni konuda sorunu sorabilirsin

yada buraya bak yardımı olur
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/siteye-yeni-konu-nasil-acilir-967.html

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende öyle düşünüyorum şimdilik salmaya koydum orada kuşlar var diye orada belki kendisi eşini seçer seçmezse bir eş bakacagım artık

10. ömer duran yagar

kardesım cok uzuldum basın sogolsun en aznından onun yavruları senle

11. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende öyle avutuyorum kendimi olan oldu artık yapacak birşey yok

Sayfayı Paylaş