Karadeniz Pet

acılı günüm :(

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
arkadaşlar biricik konuşturdugum mavişimi eş almıştım 1 ayda çifleştiler 5 yumurta yaptı 3 yavru 2 boş çıktı ama ilk kuluçkasıydı dişinin yavrulara bakarken kendi hayatını unuttu hayatını kaybetti ne yazıkki çok kötüyüm dışarda idi durmadı yuvalıga girmek istiyordu bende kıyamadım yuvalıgına koydum çıkmadı çıkmadı çıkmadı yuvalıgın içine baktıgımda garibim yavrularının yanında son nefesin vermiş yavruların daha gözleri yeni açılıyor çok küçükler baba da olanları anladı iki gündür yem su hiçbirşey yemeden duruyor onun ölmesinden korkuyorum yavruları başka çifimin altına koydum bakıcılık yapıyorlar ama çok kötüyüm mavişimde eşinin yoklugunun farkında oda çok kötü:(

arkadaşlar biricik konuşturdugum mavişimi eş almıştım 1 ayda çifleştiler 5 yumurta yaptı 3 yavru 2 boş çıktı ama ilk kuluçkasıydı dişinin yavrulara bakarken kendi hayatını unuttu hayatını kaybetti ne yazıkki çok kötüyüm dışarda idi durmadı yuvalıga girmek istiyordu bende kıyamadım yuvalıgına koydum çıkmadı çıkmadı çıkmadı yuvalıgın içine baktıgımda garibim yavrularının yanında son nefesin vermiş yavruların daha gözleri yeni açılıyor çok küçükler baba da olanları anladı iki gündür yem su hiçbirşey yemeden duruyor onun ölmesinden korkuyorum yavruları başka çifimin altına koydum bakıcılık yapıyorlar ama çok kötüyüm mavişimde eşinin yoklugunun farkında oda çok kötü:(

Benim başıma böyle bir şey gelse bunalıma girerim :( geçmiş olsun .

üzücü şeyler yaşamışsınız.. geçmiş olsun.. umarım diğer kuşlarda sorun çıkmaz.

bir anda oldu diye bilirim dışarı çıktı yuvalıktan geri girdi birdaha da çıkmadı yavrularının yanında hayatını kaybetti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

üzücü şeyler yaşamışsınız.. geçmiş olsun.. umarım diğer kuşlarda sorun çıkmaz.

diğer çiftimin 2 yavrusu var birde bu çiftimin yavrularına bakmak zorunda kaldı 5 yavru bakıyor zavallım

geçmiş olsun kardeşim çok kötü olmuş.. Erkeği yanlız bırakma biran önce yanına başka bir dişi atabiliyorsan at

arkadaşlar ben burada yeniyim nasıl soru sora bilirim bilemedim yardımcı olursanız memnunolurum yardım edene teşekkür ediyorum yardım etmeyenede canın sağolsun deyip geçiyoruz iyi günler dileğiyle

arkadaşlar ben burada yeniyim nasıl soru sora bilirim bilemedim yardımcı olursanız memnunolurum yardım edene teşekkür ediyorum yardım etmeyenede canın sağolsun deyip geçiyoruz iyi günler dileğiyle

kardeşim soracağın konunun kategorisini bul genelde (sorularını - cevaplarımız kategorisi) orda yeni konu aç göreceksin.. yeni konuda sorunu sorabilirsin

yada buraya bak yardımı olur
http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/siteye-yeni-konu-nasil-acilir-967.html

kardesım cok uzuldum basın sogolsun en aznından onun yavruları senle

Geri