Karadeniz Pet

Acill bir akıl verin deliricem

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
ozaman evin bir yerisinde sıkmış olabilir.vitin ın arkasına da bak çekebiliyorsan çek kitaplik ayakablık arkası vs eşi varsa onu sal o bulur koksundan. falan.

gunaydin arkadaşlar yeni kuşu aldım eve geldim birde ne göreyim bizim kaçak kafesin üzerinde oynuyor kerkenezi gece 3 e kadar aradım ama bulamadım nereye girdi nasıl saklandı bilmiyorum.
ama şuanda da başka bir sorunum var
1 dişi 2 erkek oldular hapsini mecburen aynı kafese kodum ve evden çıktım bu erkekler bir bitlerini yemesinler akşama kadar

Gözünüz aydın.Sabaha çıkar demiştim keşke az daha bekleseydiniz. Olmazsa yeni kuşu geri verirsiniz.

Gözün aydın ama yeni aldığın erkeği ayırırsan iyi olur ya onada bir kafes ve dişi al yanına yada geri ver

sagolun arkadaşlar ama bekleme imkanim yoktu çocuklar geliyor diye almak zorundayıdim yoksa kızımla aram bozulurdu önemli değil kuşlar akşama kadar idare etsinler onada bir dişi ve kafes alırım hemde kızımın da hoşuna gider

Konunun başına baktım gerçekden neye niyet neye kısmet akşama 2 çiftiniz oldu işte hayırlı olsun :) Resimleri bekliyoruz

yine bildim :D ben demiştim bir yere kesin sıkışmiştir diye. diger erkek'e dişi al istersen yuva varsa çifleşmek için kavaga edebilirler.

Perdelerin üzerine baktınmı bazen oraya da gizleniyorlar arka tarafına falan da bak sen.

sagolun arkadaşlar en azından icimde rahatlamış oldu kuşun sag olduğu ortaya çıktı bu vazita ile 1 ciftim vardi 2 olacak Allah kısmet ederse akşama çiftlerin resimlerini eklerim

Gözün aydın :D İyi birsey olmamıs kusa

Gözünüz aydın.Akşam resimlerini bekliyoruz

gözünüz aydın.. :D kafesinizin altında çekmeceye benzer plastik bir şey bulunuyorsa onu kaldırıp kaçabiliyorlar.. Konuyu yeni gördüm ve okudum.. gerçekten ilginç :D

gunaydin arkadaşlar yeni kuşu aldım eve geldim birde ne göreyim bizim kaçak kafesin üzerinde oynuyor kerkenezi gece 3 e kadar aradım ama bulamadım nereye girdi nasıl saklandı bilmiyorum.
ama şuanda da başka bir sorunum var
1 dişi 2 erkek oldular hapsini mecburen aynı kafese kodum ve evden çıktım bu erkekler bir bitlerini yemesinler akşama kadar

Kuşunuz pek macerasevermiş. :D Bu nasıl kaçış planıdır. Fakat o değil de, siz gerçekten çok iyi bir babasınız. Benim babamda ben üzülmeyeyim diye çok şey yapmıştır. Takdir edilesi bir insansınız.

Kuşunuz pek macerasevermiş. :D Bu nasıl kaçış planıdır. Fakat o değil de, siz gerçekten çok iyi bir babasınız. Benim babamda ben üzülmeyeyim diye çok şey yapmıştır. Takdir edilesi bir insansınız.

sorma bacım hala eve gittiğim de kafesi inceliyorum ama nereden yada nasıl çıktığıni anlamış degilim

Teşekkür ederim ben kendi ailemden göremedigim yada eksik olan herşeyi kizima elimden geldigi kadar yapmaya çalışıyorum kısacasi kiz yada erkek ayırmadan öpüp kokluyorum derdini dinliyorum

Hocam anlattığınızına göre kuş cin olmasın :D :D :D :D :D

bizim görebildigimize göre cin değil ama onlar kadar var

Hocam eğer yuvalık var ise yuvalıga girmişdir eğer yuvalık kapagı acılabiliyorsa oradan tüymüşdür :D bu arada neye nasip neye kısmet sen kızını mutlu etmek için uraşırken şimdi dahada mutlu olacak...
Allah sağlık,sıhat versin..

Geri