Karadeniz Pet

Acill bir akıl verin deliricem

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
yuvalik felan yok sadece yemlik ve suluk ama keratanın nasıl ortadan kaybolup tekrardan piyasaya çiktigini anlayamadim

Yazılarınızı daha yeni gördüm. Bence büyük ihtimalle perdenin arka tarafına geçti tavanla perde arasında durdu. Çünkü öyle durduklarında sesleri çok çıkmıyor sabit öylece duruyorlar. Benimde başıma geldi ordan biliyorum :D neyse yinede gözünüz aydın

belkide dişi kuş yardım etmiştir çıkması için :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
benımde basıma geldı bu durum 2 saat bı odada aradım sonra 2 saat gectı kendı geldı aldım kafese koydum 1 saat gecıtı kusa bakayım dedım yıne yok kus :D koyuyorum kafese benım yanımda sakın duruyor odadan cıkıp gızlıce ızledıgımde gordumkı kafesın kapagını acmayı ogrenmıs üçkagatçı :) kafesın kapagı yaylı oldugu halde mandalla tutturuyorum artık

1. Evet ama kus sabah kafesinin uzerinde idi nereden geldiğini bilmiyorum artık merakta etmiyorum şuan bizimle ya gerisi bos.
2. artık okadarini ben bilemem disimi yardım etti kendisimi cikti nerden ve nasıl bilmiyorum
3. senin durumun iyi sonuçta nereden nasıl çiktigini biliyorsun ben hala bilmiyorum

her yere bakın koltukların altında filan olabılır yada odada avize varsa onun içine bakın genelde kuytu yerlere düşerler ve seslerı cıkmaz

perdelerin arkalarına baktınmı bende cam açıktı kaçtı zannettım akşam üstü perdenin arkasında bi kıpırdava var bi baktım perdenin arkasında nerden baksan 5 6saat gibi ne ses ne seda kıpırdamasa fark etmicektim.

konu eski ve bulunmuş :)

Benimde böyle bir anim var ilk aldigim kusumdu ve 4 sene beraberdik beyaz albinoydu cinsi .çok tatlı ve sevecendi. Annem namaz kılarken onu taklit ediyordu :) bir gun odanin icinde salmistim kuşu 10 dk ligina markete inip gelmistim. Odanin kapisini acip iceri girdigimde yoktu kuş adinla cagirdim yine yoktu heryer kapaliydi. Sanki toz olup ucmustu kuş annemler eve gelince kayboldu demistim cok uzulmustuk ailecek :(

Geri