Karadeniz Pet

acill cevaplar gerek

• Konbuyu başlatan matrax52
  • Başlangıç tarihi
M

matrax52

Guest
Arkadaslar bir cift kusum var diger konularda gorebilirsiniz diside yumurta belirtisi vardi kanatlari kuyrugu asagi düştü iyice derken bu sabah kuslarin bagirtisi ve tellere vurma sesiyle uyandim bi baktim abim kuslari elle tutmaya ugrasiyor kafes 1 metre olunca kol yetismiyor kuslarda kendini saga sola vuruyor sonra disiyi yakalayip avucunda seviyor yuvaliga girmiyor alissin diye tuttum dedi sonra yuvaligin icine birakti tabi hayvan korkuyla firladi gitti simdi yuvalik olan tarafa hic yanasmiyor cok korkmus olay boyle.
Simdi disi kusumun karninda yumurtalara zarar gelirmi yuvaliga girermi zaten hic girmedi daha once acaba yumurtlamaktan vazgecermi ustalar yardim ederseniz sevinirim tam heyecanliydim hobiye isinmistim yavru alacam diye umut ediyodum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 06:11 --

Yokmu kimse

Dişi yumurtalara yatmıyormuydu ki zorla yatırmaya çalışmış abin?

yumurtlamaktan vazgecme dıye bırsey yok kuş ürkmüş olabilir yaklaşmayın bir süre rahat bırakın

Dişi yumurtalara yatmıyormuydu ki zorla yatırmaya çalışmış abin?

Daha yumurtlamadi disi kus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

yumurtlamaktan vazgecme dıye bırsey yok kuş ürkmüş olabilir yaklaşmayın bir süre rahat bırakın

Ben zaten hic dokunmuyom yem su veriyom temizligini yapiyom disari dahi salmiyom ama kaldigim kampta insanlar o kadar cahilki her gelen ya el uzatiyo ya parmak erkek kus ilk aldigimda elimi uzatinca konardi simdi beni gorunce koseye kaciyo disi dersen iyice korkak oldu son olaydan sonra acaba kendini guvende hissetmezse yumurtlamaktan vazgecermi

Daha yumurtlamadi disi kus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

Ben zaten hic dokunmuyom yem su veriyom temizligini yapiyom disari dahi salmiyom ama kaldigim kampta insanlar o kadar cahilki her gelen ya el uzatiyo ya parmak erkek kus ilk aldigimda elimi uzatinca konardi simdi beni gorunce koseye kaciyo disi dersen iyice korkak oldu son olaydan sonra acaba kendini guvende hissetmezse yumurtlamaktan vazgecermi

yumurtlar bakmaz terkeder yada kırar

Ne yapmamiz gerekli peki kusun ustunu kapatsam iyi olurmu acaba

abini odaya sokma ilk olarak :D :D

abini odaya sokma ilk olarak :D :D

Olmuyor bisey diyosun gonul koyuyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

3 gün oldu disi kus ayni kanat kuyruk dusuk ama yumurtlamadi yuvaligada hic bakmiyor acaba kendini guvendemi hissetmiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

Kus halen daha yumurtlamadi hatta kanat ve kuyrugu yukari kalkti galiba yumurtlamayacak

Geri