petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acill - Kanama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammet AKYÜZ tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammet AKYÜZ

arkadaşlar kuşum kanadının altını bi yere çarpmış kafeste çok hafif bi kanama var tüylerine bulaşmış çok küçük bi damlada tünege bulaşmış şimdi salıncağında hareketsiz duruyo kafesle beraber balkona çıkardım hoşuna gider diye şimdi duruyo salıncakta öylece. kanama çok küçük ama bir kuş için büyük olabilir yapabilceğim bişey varmı hemen evde lütfenn

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sorun olmaz bence. Balkonda tutmayın rüzgarda kalmasın.

3. Muhammet AKYÜZ

eminsiniz değil mi çok ufacık şuan normal duruyo hareketsiz salıncakta hava güneşli ama peki içeriye alayım

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Siz içinizin rahatlaması için fotoğraf çekin bakalım.

5. Muhammet AKYÜZ

kanadının altında çok ufak nokta kim kanat tüylerine bulaşmış hafif. bir damlada çok tünekte gördüm bu kadar çok halsiz duruyo bugün 4.günü uyukluyo salıncakta bişey olmasından korkuyrm. şimdi fotoğraf çekmek için rahatsız etmek istemiyorum

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Kuş geleli 4 gun mu oldu.

7. Muhammet AKYÜZ

evet. yuvadan atladı ertesi gün aldım bugün evde 4. günü tırmanıyo bi yerlere atlıyo zıplıyo atlyp zıplarken çarpmış bi yere kanadını

8. Süleyman Mert DEMİRSOY

ozaman sakin durması normal sürekli uyur yavrular. Siz yinede fotoğraf çekin koyun.

9. Muhammet AKYÜZ

akşama doğru atıcam fotoğrafını birde parmağımı yaklaştırdığımda gagasını açıyor sürekli :S yemide ilk 2 gün hiç yediğini görmedim. bugün kırıyodu . sabah hareketliydi şuan çok halsiz gözüküyor . inşallah dediğiniz gibi yavruların sürekli uyumasındandır

10. Süleyman Mert DEMİRSOY

Daha rahat kırması için kanarya yemi verebilirsin. 1 hafta felan.

11. Muhammet AKYÜZ

peki çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş