petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acill korkuyormu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratveral tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. muratveral

kusum bugum yemliğinin içine girmiş çıkamıyordu yemdliğini kafesten çıkarıp açtım kuş ilk defa dışarı cıktı sonra avucumun içine alarak kafesine yavaşca koydum arasıra ısırdı ama sıkamadı dha 3 4 aylık ve birdaha cıkarttık parmağıma alarak bu sefer avucuma zor geliyor ısırmaya çalışıyor bunun nedeni ne olabilir vede kuş benden kaçmıyor dışarıya cıkartmak yani balkona kötü bir şeymidir cunku dün balkona çıkarttım içeri aldım kuş benden bağıra bağıra kafesin içinde bir oraya bir buraya ama o dundü bugun pek fazla yapmadı neden olabilir???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

yardım edecek yokmu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

güncel konu

2. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu avuclamasaniz daha iyiydi. Balkonda başka kuslarin sesini duyuyor onlarla otusuyor hoşuna gider. Ama cereyanda vs kalmasin

3. muratveral

tamam saol avucuma almasam kafesine nezaman geri döner

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

yaklaşık 1 hafta durdu kafeste

4. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Orasi muamma kardesim ancak aciktiginda döner benimki acikinca bile çok zor dönüyor

5. muratveral

hıım ozaman mecbur kaldıkmı alıcaz avucumuza yapacak bişi yok

6. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Tunegini uzat yada ayna falan al eline, hic olmadi kafesi kuşa uzat ama avcuna alma sana olan bütün güveni yerle bir olur.

7. muratveral

hmm tamam saol birde vitaking yem hakkında ne düşünüyosun

#7 muratveral, 7 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2014
  8. Adem ŞERİT

Ben kuşu mecbur kaldıkça avucuma alıp kafese koyuyorum. Güveni yerle bir olur derken nasıl hiç mi gelmez ele hep kaçar. Bendeki yinede geliyor kafama konuyor oynuyor

9. muratveral

aynen dediğin gibi 2 kere aldım elinme şuan hiç bir sıkıntı yok parmağıma geliyor

10. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    İlk zamanlar alisma sürecinde yapilmasi tavsiye edilmez. Kus size alistiysa ve de korkmuyorsa çok bunaltmadan nadiren almakta sakinca görmüyorum.

Sayfayı Paylaş