Karadeniz Pet

acill korkuyormu

• Konbuyu başlatan muratveral
  • Başlangıç tarihi
M

muratveral

Guest
kusum bugum yemliğinin içine girmiş çıkamıyordu yemdliğini kafesten çıkarıp açtım kuş ilk defa dışarı cıktı sonra avucumun içine alarak kafesine yavaşca koydum arasıra ısırdı ama sıkamadı dha 3 4 aylık ve birdaha cıkarttık parmağıma alarak bu sefer avucuma zor geliyor ısırmaya çalışıyor bunun nedeni ne olabilir vede kuş benden kaçmıyor dışarıya cıkartmak yani balkona kötü bir şeymidir cunku dün balkona çıkarttım içeri aldım kuş benden bağıra bağıra kafesin içinde bir oraya bir buraya ama o dundü bugun pek fazla yapmadı neden olabilir???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

yardım edecek yokmu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

güncel konu

Kuşu avuclamasaniz daha iyiydi. Balkonda başka kuslarin sesini duyuyor onlarla otusuyor hoşuna gider. Ama cereyanda vs kalmasin

tamam saol avucuma almasam kafesine nezaman geri döner

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

yaklaşık 1 hafta durdu kafeste

Orasi muamma kardesim ancak aciktiginda döner benimki acikinca bile çok zor dönüyor

hıım ozaman mecbur kaldıkmı alıcaz avucumuza yapacak bişi yok

Tunegini uzat yada ayna falan al eline, hic olmadi kafesi kuşa uzat ama avcuna alma sana olan bütün güveni yerle bir olur.

hmm tamam saol birde vitaking yem hakkında ne düşünüyosun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tunegini uzat yada ayna falan al eline, hic olmadi kafesi kuşa uzat ama avcuna alma sana olan bütün güveni yerle bir olur.

Ben kuşu mecbur kaldıkça avucuma alıp kafese koyuyorum. Güveni yerle bir olur derken nasıl hiç mi gelmez ele hep kaçar. Bendeki yinede geliyor kafama konuyor oynuyor

Ben kuşu mecbur kaldıkça avucuma alıp kafese koyuyorum. Güveni yerle bir olur derken nasıl hiç mi gelmez ele hep kaçar. Bendeki yinede geliyor kafama konuyor oynuyor

aynen dediğin gibi 2 kere aldım elinme şuan hiç bir sıkıntı yok parmağıma geliyor

İlk zamanlar alisma sürecinde yapilmasi tavsiye edilmez. Kus size alistiysa ve de korkmuyorsa çok bunaltmadan nadiren almakta sakinca görmüyorum.

Geri