Karadeniz Pet

ACİLL... Kuş hasta oldu sanırım

• Konbuyu başlatan djyusuf52
  • Başlangıç tarihi
D

djyusuf52

Guest
Kuşum uyumak için başını dönderdiğinde burnu tıkalı gibi ince sesler geliyo nefes alışlarında. arada rahatlamak için gevşeniyo. Forumda aradım böyle bi belirti için ilaç öneren bulamadım. ne yapmalıyım kuş 2-3 gündür böyle geçmiyo sanırım üşüttüyse. :(:(

cam açmıyorum normal oda sıcaklığında. Sık sık yem yeyip su içiyo gördüğüm kadarıyla onda sıkıntı göremedim. Ağzından çıkan o hırıltı gibi ses korkutuyo beni. her nefeste ötüyo sanki. soğuk algınlığı ve astım gibi hastalıklarda Aviastım önermişler netten aradım biraz. Faydası olur mu alsam

cam açmıyorum normal oda sıcaklığında. Sık sık yem yeyip su içiyo gördüğüm kadarıyla onda sıkıntı göremedim. Ağzından çıkan o hırıltı gibi ses korkutuyo beni. her nefeste ötüyo sanki. soğuk algınlığı ve astım gibi hastalıklarda Aviastım önermişler netten aradım biraz. Faydası olur mu alsam

Hıçkırık gibi di mi ?

hıçkırık gibi değil. sanki burnumuz tıkanınca öter hani nefes alırken öyle bi ses

O sesi çıkarırken kafasını yukarı doğru uzatıyor mu?

bazen. esner gibi oluyo gagayı açıp uzatyo kafayı

Üşüttüğünü düşünüyorsanız bana suyuna vitamin katılması tavsiye edilmişti.Ayrıca başka bir sulukta suya az miktar limon sıkabilirsiniz(vitamini karıştırmadan).Benimki hem hapşuruyordu hemde hıçkırık gibi bir ses çıkarıyordu üşüttüğü bariz belli oluyordu.

tamam Limon tavsiyenizi deniyorum teşekkrler. Yarın bide petshop a sorayım belki bi ilacı vardır vitamin falan

Rica ederim dolu bir suluğa 5-7 damla sıkın.24 saatte bir suyu değiştirin.

diskisi ya kabiz gibi ya da asiri ishal olacak.antibiyotik tedavisine basla hemen yoksa kusunu kaybedeceksin :( 2 adet kusum ayni belirtilerle oldu.

diskisi ya kabiz gibi ya da asiri ishal olacak.antibiyotik tedavisine basla hemen yoksa kusunu kaybedeceksin :( 2 adet kusum ayni belirtilerle oldu.

hadi ya. yarın bi gidp ilaç sorim o zaman. Kalorifer peteğinin üstünde uyumayı seviyo acaba orda mı üşütüyo ya bu kafeste durmayı sevmiyo pek

Geri