petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acill kuşum çok kötü yardım edin !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar kuşu arkadasdan yeni aldım balkona bırakmış artık ne olduysa kuş bu halde çok üzülüyorum. Bir kuşun hayati söz konusu bilenler cevaplarını esirgemesinler n'olur.Ne yapmalıyım kuşunun iyileşmesi için ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

Benim gözlemim ağzından bir sıvı geliyor o da kafasını sallayıp bu sıvıyı bütün kafasına bulaştırıyor.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kus benim olsa once 2 kusu ayirirdim kafesleri sicak kopuklu suyla iyice yikar sabahta hasta kusu veterinere goturdum gozde mikrop kapmis sanki cok bakimsiz kalmis kus

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar hastalığın ne olduğunu tedavi olarak ne uygulamak gerektiğini bilen var mı?

4. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Ankara'da veterinerlik fakültesi var kuşu en yakın zamanda oraya götür

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Pamuğu ılık sula ıslatıp temizle yüzünü, vet.e gidene kadar sıcak tut. yem yüzüne yapışmış yiyemiyor galiba :(

Sayfayı Paylaş